loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
CUSTOMIZABLE
Produktet

Prodhuesi i veshjeve sportive Healy ofron OEM&Shërbimet e veshjeve sportive me porosi ODM

për basketboll, futboll, stërvitje, vrapim dhe sporte të ndryshme urbane. Zgjidhni një sport dhe rishikoni të gjitha produktet për të gjetur atë që ju përshtatet dhe na tregoni për nevojat tuaja për personalizim.
nuk ka të dhëna
Shërbimi i Dizajnit Healy

Ne do t'ju krijojmë një pamje paraprake dixhitale dhe grafika të dedikuara duke filluar nga e para duke ndjekur udhëzimet tuaja. Përdorni aftësitë dhe përvojën e stilistëve tanë për të krijuar diçka unike OEM, ODM dhe veshje sportive me porosi.

Na dërgoni të gjitha detajet e idesë tuaj, bashkëngjitni logot, sponsorët. Nëse tashmë keni skicën tuaj, ngarkoni atë. Mos harroni të dërgoni skedarët tuaj në definicion më të lartë të mundshëm për rezultatin më të mirë të printimit
Ne zbatojmë specifikimet e kërkesës tuaj për produktin që dëshironi të personalizoni. Ekipi ynë i stilistëve është gjithmonë i disponueshëm për të përmbushur çdo kërkesë tuajën!
Pasi të konfirmohet, porosia juaj do të jetë në radhë për prodhimin dhe pas disa javësh do të jeni gati të vishni produktin tuaj të personalizuar!
nuk ka të dhëna
Prodhues me porosi të veshjeve sportive
Keni nevojë për diçka të veçantë?

Na dërgoni një kërkesë, ne do të krijojmë dizajnin grafik dhe një kuotë për ju

Prodhuesi i veshjeve sportive me porosi Healy
MORE SPORTS
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
MORE PRODUCTS
ABOUT OUR BRAND
Veshje sportive Healy 
Healy Sportswear e themeluar në vitin 2007, është një prodhues i veshjeve sportive me porosi, i fokusuar kryesisht në kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shpërndarjen e veshjeve sportive të nivelit të lartë në Evropë, Amerikë, Australi dhe Azi.

Me Produksionin tonë të gjendjes së artit në pronësi dhe R&Njësia D, e cila ofron një efikasitet dhe fleksibilitet të madh të zhvillimit dhe prodhimit të produktit, na mundëson shërbimin e mbi 3000 klubeve, shkollave dhe grupeve. Mirë se vini të pyesni për çmimin e veshjeve sportive me porosi, ne jemi zgjidhja më e mirë e prodhuesit të veshjeve sportive me porosi.
16+
16+ vite Veshje sportive OEM&Shërbim ODM
8000+㎡ punëtori për mbrojtjen e mjedisit
10+
Shitet në 56 vende në mbarë botën
Shërbim mbi 3000 klube, shkolla dhe grupe
nuk ka të dhëna
RRETH MARKAVE TONË
Healy Sportswear e themeluar në 2007
Healy Sportswear e themeluar në vitin 2007, është një prodhues i veshjeve sportive me porosi, i fokusuar kryesisht në kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shpërndarjen e veshjeve sportive të nivelit të lartë në Evropë, Amerikë, Australi dhe Azi.

Me Produksionin tonë të gjendjes së artit në pronësi dhe R&Njësia D, e cila ofron një efikasitet dhe fleksibilitet të madh të zhvillimit dhe prodhimit të produktit, na mundëson shërbimin e mbi 4000 Klubeve, Shkollave dhe Grupeve. Mirë se vini të pyesni për çmimin uniform sportiv me shumicë, ne jemi zgjidhja më e mirë e prodhuesit të veshjeve sportive me porosi.
16+
16+ vite Veshje sportive OEM&Shërbim ODM
5000+㎡ punëtori për mbrojtjen e mjedisit
10+
10+ stilistë profesionistë 30+ shitje 10 minuta kuotim
Shërbim mbi 4000 klube, shkolla dhe grupe
nuk ka të dhëna
Blogu ynë
Mirë se vini në VIZITO HEALY BLOG Për më shumë frymëzim
Si prodhues profesional i veshjeve sportive me porosi në Kinë, ekipi i dizajnit të Healy Sportswear do t'ju ndihmojë të realizoni idenë tuaj për ta bërë atë realitet.
Krijimi i dizajnit tuaj të fanellës së futbollit
Fanellat e futbollit janë një pjesë thelbësore e identitetit të çdo ekipi. Një fanellë e dizajnuar mirë mund të frymëzojë lojtarët dhe tifozët si dhe të krijojë një ndjenjë uniteti dhe krenarie.
2023 05 10
nuk ka të dhëna
Të kesh një skemë ngjyrash të dallueshme është një pjesë e rëndësishme e markës. Pavarësisht nëse është një logo, faqe interneti ose paketim produkti, ngjyrat që zgjidhni do të jenë përfaqësimi vizual i markës suaj. Prandaj, është e rëndësishme të zgjidhni ngjyrat që rezonojnë me audiencën tuaj të synuar dhe të përcjellin mesazhin e duhur.
2024 03 15
Fanellat e futbollit janë një pjesë thelbësore e identitetit të çdo ekipi. Një fanellë e dizajnuar mirë mund të frymëzojë lojtarët dhe tifozët si dhe të krijojë një ndjenjë uniteti dhe krenarie.
2024 03 15
Përshtatja e veshjeve të futbollit për Klubin Kampion të Ligës së Kampionëve AFC kërkon një konsideratë të kujdesshme të markës, stilit dhe nevojave të performancës së klubit
2024 03 15
nuk ka të dhëna
Na kontakto
INQUIRY FORM
Dërgoni një kërkesë prodhuesit të veshjeve sportive me porosi Healy në pak çaste.
Shkruani të gjitha detajet dhe sasitë që ju nevojiten, ne do t'ju përgjigjemi sa më shpejt të jetë e mundur!

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Mos ngurroni të kontaktoni me ne

Customer service
detect