loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Fanellat më të lira të futbollit me shumicë pranoni etiketa të personalizuara Healy Sportswear Company 1
Fanellat më të lira të futbollit me shumicë pranoni etiketa të personalizuara Healy Sportswear Company 2
Fanellat më të lira të futbollit me shumicë pranoni etiketa të personalizuara Healy Sportswear Company 3
Fanellat më të lira të futbollit me shumicë pranoni etiketa të personalizuara Healy Sportswear Company 1
Fanellat më të lira të futbollit me shumicë pranoni etiketa të personalizuara Healy Sportswear Company 2
Fanellat më të lira të futbollit me shumicë pranoni etiketa të personalizuara Healy Sportswear Company 3

Fanellat më të lira të futbollit me shumicë pranoni etiketa të personalizuara Healy Sportswear Company

Modeli:
Fanella futbolli
Logo:
Printim i personalizuar i logos
Etiketa:
Pranoni etiketat e personalizuara
Kushtet e çmimeve:
FOB Guangzhou
Ora e dorëzimit:
7-14 ditë pune
hetim
Dërgoni kërkesën tuaj

Po kërkoni fanella futbolli me cilësi të lartë dhe të përballueshme? Mos kërkoni më larg se Healy Sportswear Company! Ne jemi te specializuar në shitje me shumicë fanella futbolli që jo vetëm janë të lira, por pranojnë edhe etiketa të personalizuara. Bluzat tona janë bërë me materiale të nivelit të lartë, duke siguruar rehati dhe qëndrueshmëri optimale. Pavarësisht nëse jeni një tifoz apo një ekip që kërkon porosi me shumicë, fanellat tona do t'i tejkalojnë pritjet tuaja. Mos u kënaq me asgjë më pak, zgjidhni Healy Sportswear Company për fanellat më të lira të futbollit me shumicë!

Fanellat e futbollit më të lirë me shumicë pranoni etiketa të personalizuara Healy Sportswear Company ofron një gamë të gjerë fanelash futbolli të përballueshme që mund të personalizohen me etiketa sipas dëshirës tuaj. Shijoni përfitimet funksionale të këtyre bluzave me cilësi të lartë, të dizajnuara për rehati, qëndrueshmëri dhe stil.

Shqyrtimi i prodhimeve

"Etiketat e personalizuara me shumicë pranoni me shumicë fanellat më të lira të futbollit" nga Healy Sportswear Company janë fanella të krijuara me saktësi të dizajnuara për të përmirësuar performancën në fushë. Të bëra nga pëlhurë që thahen shpejt, ato i mbajnë lojtarët të ftohtë dhe të thatë gjatë ndeshjeve intensive. Ato ofrojnë gjithashtu mbulim dhe mbrojtje të shtuar me dizajnin e tyre me mëngë të gjata, të përshtatshme për kushte të ndryshme moti.

Fanellat më të lira të futbollit me shumicë pranoni etiketa të personalizuara Healy Sportswear Company 4
Fanellat më të lira të futbollit me shumicë pranoni etiketa të personalizuara Healy Sportswear Company 5

Veçoritë e produktit

Këto fanella përdorin teknologjinë e printimit të sublimimit, duke siguruar ngjyra të gjalla dhe detaje të mprehta që nuk do të zbehen apo të zhvishen. Opsionet e personalizimit i lejojnë ekipet të krijojnë fanella unike me logot, emrat e lojtarëve dhe numrat. Bluzat janë bërë nga materiale me cilësi të lartë, që marrin frymë për rehati dhe qëndrueshmëri të lartë. Pëlhura e lehtë lejon lëvizje të pakufizuar dhe dizajni ergonomik siguron një përshtatje të rehatshme.

Vlera e produktit

Këto fanella futbolli ofrojnë vlerë duke ofruar opsione personalizimi dhe vëmendje ndaj detajeve. Ata kujdesen për ekipe të të gjitha niveleve, nga ligat rekreative deri te klubet profesionale. Trajnerët mund t'i përdorin ato për të veshur të gjithë ekipin e tyre, ndërsa lojtarët individualë mund të gjejnë fanella të spikatura që përfaqësojnë identitetin e tyre.

Fanellat më të lira të futbollit me shumicë pranoni etiketa të personalizuara Healy Sportswear Company 6
Fanellat më të lira të futbollit me shumicë pranoni etiketa të personalizuara Healy Sportswear Company 7

Avantazhet e produktit

Trikot mburren me pëlhurë që thahen shpejt, dizajn me mëngë të gjata, printim të gjallë të sublimimit, opsione personalizimi dhe materiale me cilësi të lartë. Këto avantazhe i bëjnë ato të përshtatshme për kushte të ndryshme të motit, ofrojnë një përvojë unike dhe të personalizuar dhe ofrojnë rehati dhe qëndrueshmëri superiore.

Programi

Fanellat janë perfekte për ekipet e të gjitha niveleve, duke përfshirë ligat rekreative dhe klubet profesionale. Ato mund të përdoren nga trajnerët për të veshur ekipet e tyre ose lojtarë individualë që kërkojnë fanella të spikatura. Qoftë në një lojë rastësore apo në një ndeshje profesionale, këto fanella ofrojnë performancën dhe opsionet e nevojshme të personalizimit.

Fanellat më të lira të futbollit me shumicë pranoni etiketa të personalizuara Healy Sportswear Company 8

Sigurisht, këtu është një mostër e një artikulli "Faketë më të lira të futbollit me shumicë pranoni FAQ të etiketave të personalizuara" me më shumë se 100 karaktere:

1. A mund të porosis fanella futbolli me shumicë nga Healy Sportswear?
Po, Healy Sportswear ofron mundësi me shumicë për porositë me shumicë të fanellave të futbollit.

2. A janë të personalizuara me etiketa fanellat e futbollit?
Absolutisht! Healy Sportswear ju lejon të personalizoni fanellat tuaja me etiketa, duke përfshirë logot e ekipeve, emrat e lojtarëve dhe numrat.

3. A mund të dizenjoj fanellën time të futbollit?
Po, ju keni mundësinë të dizajnoni fanellën tuaj të futbollit. Healy Sportswear ofron një mjet personalizimi miqësor për përdoruesit për këtë qëllim.

4. Cila është cilësia e fanellave të futbollit?
Healy Sportswear siguron fanella futbolli me cilësi të lartë të bëra nga materiale të qëndrueshme. Fanellat janë krijuar për t'i bërë ballë ashpërsisë së lojës.

5. Sa kohë duhet për të marrë porosinë time?
Koha e dorëzimit varet nga vendndodhja juaj dhe sasia e porosisë tuaj. Sidoqoftë, Healy Sportswear përpiqet të sigurojë shpërndarje të shpejtë brenda afateve kohore të arsyeshme.

6. A mund të marr një mostër përpara se të bëj një porosi me shumicë?
Po, Healy Sportswear ofron mundësinë për të porositur një fanellë mostër përpara se të bëni një porosi me shumicë. Kjo ju lejon të vlerësoni cilësinë dhe dizajnin përpara se të merrni një vendim.

7. A ka zbritje për porositë me shumicë?
Po, Healy Sportswear ofron zbritje për porositë me shumicë. Sa më shumë fanella të porosisni, aq më i madh është zbritja që mund të prisni.

8. A mund të kthej apo ndërroj fanellat nëse nuk jam i kënaqur?
Healy Sportswear ka një politikë kthimi miqësore për klientët. Nëse hasni ndonjë problem ose jeni të pakënaqur me fanellat tuaja, kontaktoni shërbimin e tyre të klientit për ndihmë.

9. A ofroni transport ndërkombëtar?
Po, Healy Sportswear ofron transport ndërkombëtar. Ju mund të porosisni fanella futbolli nga kudo në botë.

10. Si mund të bëj një porosi për fanella futbolli me shumicë me etiketa të personalizuara?
Për të bërë një porosi, vizitoni faqen e internetit të Healy Sportswear, zgjidhni fanellat e dëshiruara, personalizoni ato me etiketa dhe shtoni në shportën tuaj. Vazhdoni në arkë, jepni detajet e transportit dhe bëni pagesën për të përfunduar porosinë tuaj.

Prezantimi i Healy Sportswear Company - destinacioni juaj përfundimtar për shitjet me shumicë të fanellave më të lira të futbollit! Me gamën tonë të jashtëzakonshme të etiketave të personalizueshme, ju mund t'i personalizoni fanellat tuaja për t'u dalluar në fushë. Ne ofrojmë cilësi të nivelit të lartë me çmime të përballueshme, duke na bërë zgjedhjen më të mirë për të gjithë entuziastët e futbollit. Mos bëni kompromis me stilin dhe komoditetin - zgjidhni Healy Sportswear Company për fanellat e përsosura të futbollit që plotësojnë preferencat tuaja unike.

Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
Customer service
detect