loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 1
Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 2
Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 3
Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 4
Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 5
Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 6
Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 1
Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 2
Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 3
Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 4
Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 5
Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 6

Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi

Modeli:
Pantallona të shkurtra basketbolli
Etiketa:
Pranoni etiketat e personalizuara
Kushtet e çmimeve:
FOB Guangzhou
Terminat e pagesës:
Pagesa e plotë TT para dërgesës (50% paraprakisht, dhe pagesa e mbetur para dërgesës.)
Ora e dorëzimit:
7-14 ditë pune
hetim

Shqyrtimi i prodhimeve

Shitja me shumicë e pantallonave të shkurtra të basketbollit Bestcustom nga Healy Sportswear është një produkt me cilësi të lartë dhe i personalizueshëm që i lejon klientët të shtojnë logon ose dizajnin e tyre nëpërmjet qëndisjes. Është krijuar për të shfaqur identitetin e ekipit ose për të promovuar një markë me krenari.

Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 7
Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 8

Veçoritë e produktit

Pantallonat e shkurtra kanë një astar të shkurtër të integruar për mbulim dhe mbështetje pa masë. Ato përmbajnë gjithashtu një brez elastik me një kordon të brendshëm tërheqës për një përshtatje të rregullueshme dhe të sigurt. Për më tepër, xhepat anësor ofrojnë ruajtje të përshtatshme për sendet e vogla gjatë lojës.

Vlera e produktit

Produkti është bërë me lëndë të parë cilësore të shkëlqyera të marra nga shitës të licencuar dhe i nënshtrohet testimit rigoroz të cilësisë gjatë gjithë procesit të prodhimit. Ai ofron opsione personalizimi, qëndrueshmëri, rehati dhe frymëmarrje, duke e bërë atë të vlefshëm për klientët.

Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 9
Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 10

Avantazhet e produktit

Pantallonat e shkurtra janë të lehta, të frymëmarrjes dhe të ndërtuara për performancë, duke i bërë ato të përshtatshme për sporte dhe aktivitete të ndryshme. Ato janë krijuar për t'i bërë ballë ashpërsisë së lojës dhe për të ofruar rehati dhe stil si brenda dhe jashtë fushës. Qëndisja e saktë dhe e qëndrueshme siguron qepje afatgjatë.

Programi

Pantallonat e shkurtra të basketbollit të personalizueshëm jo vetëm që janë perfekte për basketboll, por edhe të përshtatshme për vrapim dhe aktivitete të tjera atletike. Ato mund të përdoren nga ekipe sportive, shkolla, organizata dhe individë që duan të bëjnë një deklaratë dhe të përmirësojnë performancën e tyre në rehati dhe stil.

Bestcustom Basketball Shorts Shitje me shumicë Healy Sportswear Prodhimi 11
Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
Customer service
detect