loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Fanellat e basketbollit të personalizuara të sublimuara TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht nga Healy Sportswear 1
Fanellat e basketbollit të personalizuara të sublimuara TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht nga Healy Sportswear 2
Fanellat e basketbollit të personalizuara të sublimuara TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht nga Healy Sportswear 3
Fanellat e basketbollit të personalizuara të sublimuara TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht nga Healy Sportswear 4
Fanellat e basketbollit të personalizuara të sublimuara TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht nga Healy Sportswear 1
Fanellat e basketbollit të personalizuara të sublimuara TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht nga Healy Sportswear 2
Fanellat e basketbollit të personalizuara të sublimuara TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht nga Healy Sportswear 3
Fanellat e basketbollit të personalizuara të sublimuara TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht nga Healy Sportswear 4

Fanellat e basketbollit të personalizuara të sublimuara TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht nga Healy Sportswear

Modeli:
Veshje basketbolli në modë
Emri i ekipit:
E personalizuar
Etiketa:
Pranoni etiketat e personalizuara
Kushtet e çmimeve:
FOB Guangzhou
Terminat e pagesës:
TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht, dhe pagesa e mbetur para dërgesës.)
hetim
Dërgoni kërkesën tuaj

Shqyrtimi i prodhimeve

Produkti është një fanellë basketbolli e sublimuar me porosi që ofron opsionin për printim të personalizuar të sublimimit, duke i lejuar klientët të personalizojnë fanellën me modelet, logot, emrat dhe numrat e tyre.

Fanellat e basketbollit të personalizuara të sublimuara TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht nga Healy Sportswear 5
Fanellat e basketbollit të personalizuara të sublimuara TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht nga Healy Sportswear 6

Veçoritë e produktit

Fanella është prej pëlhure të thurura me cilësi të lartë dhe vjen në ngjyra dhe madhësi të ndryshme për të akomoduar lloje të ndryshme trupore. Ai përmban një dizajn pa mëngë për lirinë e lëvizjes dhe është bërë prej pëlhure rrjetë që merr frymë për rehati gjatë lojës.

Vlera e produktit

Teknika e printimit të sublimimit siguron ngjyra të gjalla dhe të qëndrueshme që nuk do të zbehen apo të zhvishen, edhe pas larjeve të shumta. Fanella është e përshtatshme për lojtarë të të gjitha niveleve, nga ligat rekreative deri tek ekipet profesionale.

Fanellat e basketbollit të personalizuara të sublimuara TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht nga Healy Sportswear 7
Fanellat e basketbollit të personalizuara të sublimuara TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht nga Healy Sportswear 8

Avantazhet e produktit

Dizajni inovativ dhe sigurimi i besueshëm i cilësisë së fanellave të basketbollit të sublimuar me porosi të Healy Sportswear i dallojnë ato nga fanelat e tjera në treg. Fanellat janë zhvilluar me kontributin e klientëve të kënaqur dhe fokusohen në funksione të reja inovative.

Programi

Bluzat janë të përshtatshme për t'u përdorur nga klubet sportive, shkollat ​​dhe organizatat. Ato janë ideale për lojtarët e basketbollit të të gjitha niveleve, nga amatorët në profesionistë, dhe ofrojnë opsione personalizimi për të shfaqur logot e ekipit, emrat e lojtarëve dhe numrat.

Fanellat e basketbollit të personalizuara të sublimuara TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht nga Healy Sportswear 9
Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
Customer service
detect