loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 1
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 2
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 3
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 4
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 5
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 6
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 7
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 1
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 2
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 3
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 4
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 5
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 6
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 7

Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë

Emri i ekipit:
E personalizuar
Logo:
Printim i personalizuar i logos
Kushtet e çmimeve:
FOB Guangzhou
Terminat e pagesës:
TT Pagesa e plotë përpara dërgesës (30% paraprakisht, dhe pagesa e mbetur para dërgesës.)
Ora e dorëzimit:
7-14 ditë pune
hetim

Shqyrtimi i prodhimeve

Bluzat e futbollit të printuara me porosi janë prodhuar me materiale të cilësisë së lartë dhe i janë nënshtruar një kontrolli të plotë të cilësisë për t'u siguruar që ato janë pa defekte. Ato aplikohen gjerësisht në industri të ndryshme dhe kanë kërkesa të larta në tregun ndërkombëtar.

Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 8
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 9

Veçoritë e produktit

Këmisha janë punuar me materiale premium për qëndrueshmëri dhe rehati. Ata kanë një dizajn klasik retro të frymëzuar nga epokat ikonike të futbollit, duke ngjallur një ndjenjë sharmi të përjetshëm. Veçoria e markës me porosi lejon personalizimin me emra, numra ose logot e ekipit.

Vlera e produktit

Bluzat e futbollit të printuara me porosi ofrojnë një kombinim të historisë së pasur të futbollit, komoditetit modern dhe stilit. Ata i lejojnë individët të festojnë dashurinë e tyre për lojën dhe të lënë një përshtypje të qëndrueshme me veshjet e tyre të futbollit.

Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 10
Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 11

Avantazhet e produktit

Bluzat kanë një konstruksion cilësor për të përballuar aktivitetet sportive dhe për të ruajtur cilësinë e tyre me kalimin e kohës. Dizajni i shiritit të sublimuar siguron ngjyra të gjalla që nuk do të plasariten, nuk zbehen ose nuk zhvishen edhe pas larjeve të shumta. Ato janë të gjithanshme dhe të përshtatshme për raste të ndryshme dhe mund të kombinohen lehtësisht me funde dhe aksesorë të ndryshëm.

Programi

Bluzat e futbollit të printuara me porosi janë të përshtatshme për lojtarët, trajnerët, gjyqtarët dhe tifozët që duan një stil rikthimi. Ato mund të vishen për ndeshje, stërvitje, praktika ose veshje të përditshme.

Në përgjithësi, bluzat e futbollit me printime me porosi Healy Sportswear ofrojnë një opsion me cilësi të lartë, të personalizueshme dhe elegant për entuziastët e futbollit në industri dhe fusha të ndryshme. Ato ofrojnë një përzierje të traditës, rehatisë dhe personalizimit për individët që kërkojnë të shfaqin dashurinë e tyre për lojën.

Veshje sportive Healy | Fabrika e këmishave të futbollit të printuara me porosi të lartë 12
Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
Customer service
detect