loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Bluza basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, markë e lirë e veshjeve sportive FOB Guangzhou Healy 1
Bluza basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, markë e lirë e veshjeve sportive FOB Guangzhou Healy 2
Bluza basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, markë e lirë e veshjeve sportive FOB Guangzhou Healy 3
Bluza basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, markë e lirë e veshjeve sportive FOB Guangzhou Healy 4
Bluza basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, markë e lirë e veshjeve sportive FOB Guangzhou Healy 1
Bluza basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, markë e lirë e veshjeve sportive FOB Guangzhou Healy 2
Bluza basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, markë e lirë e veshjeve sportive FOB Guangzhou Healy 3
Bluza basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, markë e lirë e veshjeve sportive FOB Guangzhou Healy 4

Bluza basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, markë e lirë e veshjeve sportive FOB Guangzhou Healy

Lloji i furnizimit:
Shërbimi OEM/ODM
Logo:
Printim i personalizuar i logos
Etiketa:
Pranoni etiketat e personalizuara
Kushtet e çmimeve:
FOB Guangzhou
Ora e dorëzimit:
7-14 ditë pune
hetim

Ju prezantojmë fanellat tona të basketbollit me cilësi të lartë dhe me porosi nga marka Healy Sportswear. Të bëra me materiale premium, këto triko janë të rehatshme, të qëndrueshme dhe të përballueshme. Me një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh për të zgjedhur, ju mund të personalizoni pamjen e ekipit tuaj pa e prishur bankën. Porosit tani me FOB Guangzhou dhe ngrije lojën tënde me Healy Sportswear.

Prezantimi i fanellave të basketbollit me dizajn të shkëlqyeshëm dhe të përballueshëm nga marka Healy Sportswear, tani të disponueshme me çmime të pakrahasueshme! Të krijuara me saktësi maksimale në Guangzhou, këto fanella ofrojnë kombinimin e përsosur të stilit dhe komoditetit, duke ju lejuar të shfaqni dhuntinë tuaj unike në fushë. Materialet tona me cilësi të lartë sigurojnë qëndrueshmëri, ndërsa opsionet e personalizimit garantojnë që identiteti i ekipit tuaj të shkëlqejë. Mos e humbisni këtë mundësi fantastike për të veshur fanellat më të mira të basketbollit pa e prishur bankën. Porositni fanellat tuaja sot dhe përjetoni përsosmërinë e markës Healy Sportswear!

Prezantimi i markës së veshjeve sportive Healy: Fanella basketbolli me cilësi të lartë me porosi me çmime të pakrahasueshme, direkt nga Guangzhou! Përjetoni përfitimet funksionale të fanellave tona, të krijuara për të përmirësuar performancën në fushë. Të bëra me pëlhurë të qëndrueshme, bluzat tona ofrojnë frymëmarrje optimale, veti të largimit të lagështirës dhe një përshtatje të rehatshme. Me opsionet e pakufishme të personalizimit, ju mund të krijoni fanella vërtet unike që pasqyrojnë identitetin e ekipit tuaj. Mos u mjaftoni me më pak, zgjidhni Healy Sportswear për përsosmëri të përballueshme në fanella basketbolli!

Shënim: Teksti i dhënë është pak më i gjatë se 100 karaktere.

Shqyrtimi i prodhimeve

Produkti është një fanellë basketbolli me cilësi të lartë, e prodhuar nga Guangzhou Healy Sportswear Brand. Është projektuar për të ofruar rehati, qëndrueshmëri dhe performancë për lojtarët e basketbollit.

Bluza basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, markë e lirë e veshjeve sportive FOB Guangzhou Healy 5
Bluza basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, markë e lirë e veshjeve sportive FOB Guangzhou Healy 6

Veçoritë e produktit

Triko është punuar me materiale të cilësisë së lartë dhe përdor teknikën e printimit të sublimimit për ngjyra të gjalla dhe të qëndrueshme. Pëlhura është e frymëmarrjes dhe largon lagështinë, duke i mbajtur lojtarët të ftohtë dhe të thatë. Ajo vjen me një set të plotë të uniformave të ekipit duke përfshirë bluza dhe pantallona të shkurtra.

Vlera e produktit

Produkti ofron opsione personalizimi për dizajnin, ngjyrën dhe logot, duke i lejuar ekipet të pasqyrojnë stilin dhe identitetin e tyre unik. Bluzat dhe pantallonat e shkurtra janë bërë me materiale të cilësisë së lartë që sigurojnë rehati, qëndrueshmëri dhe performancë. Teknika e printimit të sublimimit garanton ngjyra të qëndrueshme.

Bluza basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, markë e lirë e veshjeve sportive FOB Guangzhou Healy 7
Bluza basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, markë e lirë e veshjeve sportive FOB Guangzhou Healy 8

Avantazhet e produktit

Produkti shquhet me modelin e tij të hollë dhe të veçantë. Ai kalon përmes kontrollit të rreptë të cilësisë gjatë gjithë procesit të prodhimit, duke siguruar standarde të cilësisë së lartë. Grumbullimi i lavdërimeve për stafin e Healy Sportswear kontribuon në shërbimin e ofruar me cilësi të lartë.

Programi

Produkti është i përshtatshëm për ekipe basketbolli, klube, shkolla dhe organizata. Mund të përdoret për ndeshje profesionale, seanca stërvitore, turne dhe lojëra rekreative. Opsionet e personalizimit i lejojnë ekipet të krijojnë një pamje kohezive dhe të personalizuar.

Bluza basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, markë e lirë e veshjeve sportive FOB Guangzhou Healy 9

Pyetjet e shpeshta në lidhje me "Banka basketbolli të personalizuara me cilësi të lartë, të lira FOB, markë Guangzhou Healy"

1. Si mund të porosis fanella basketbolli me porosi nga Healy Sportswear Brand?
- Ju mund të bëni porosinë tuaj duke kontaktuar ekipin tonë të shërbimit të klientit përmes emailit ose telefonit. Jepni kërkesat tuaja, sasinë dhe detajet e dizajnit.

2. A do të jenë fanellat e basketbollit të cilësisë së lartë?
- Po, ne krenohemi që ofrojmë fanella basketbolli me cilësi të lartë. Marka jonë siguron materiale të nivelit të lartë dhe mjeshtëri superiore.

3. Cili është diapazoni i çmimeve për fanellat e basketbollit me porosi?
- Çmimet tona janë të përballueshme dhe konkurruese. Për çmime të detajuara, ju lutemi kontaktoni ekipin tonë të shërbimit të klientit për një kuotë të personalizuar.

4. A ka një sasi minimale porosie për fanella me porosi?
- Po, ekziston një kërkesë për sasinë minimale të porosisë. Megjithatë, sasia e saktë mund të ndryshojë në varësi të dizajnit specifik dhe opsioneve të personalizimit.

5. A mund të personalizoj dizajnin dhe ngjyrat e fanellave të basketbollit?
- Absolutisht! Ne ofrojmë opsione të plota personalizimi, duke përfshirë dizajnin, ngjyrat, logot dhe emrat/numrat e lojtarëve. Ekipi ynë i talentuar i dizajnit do t'ju ndihmojë gjatë gjithë procesit.

6. Sa kohë duhet që të dorëzohen fanellat?
- Koha e dorëzimit do të varet nga sasia, kompleksiteti i dizajnit dhe vendndodhja juaj. Në përgjithësi, ne përpiqemi të sigurojmë dërgesa të shpejta dhe në kohë.

7. A përfshihet transporti në çmim?
- Çmimi i fanellave nuk përfshin kostot e transportit. Ekipi ynë do t'ju ofrojë opsionet e transportit dhe tarifat përkatëse sipas kërkesës.

8. Cilat mënyra pagese pranohen?
- Ne pranojmë mënyra të ndryshme pagese, duke përfshirë transfertat bankare dhe platformat e sigurta të pagesave në internet. Ekipi ynë i shërbimit ndaj klientit do t'ju udhëheqë gjatë procesit të pagesës.

9. A mund të kërkoj mostra përpara se të bëj një porosi me shumicë?
- Po, ne e kuptojmë rëndësinë e sigurimit të cilësisë. Ju mund të kërkoni mostra përpara se të konfirmoni porosinë tuaj. Mund të aplikohen tarifa shtesë.

10. Po sikur të vërej ndonjë defekt ose problem me fanellat pas marrjes?
- Ne përpiqemi të ofrojmë produkte cilësore, por në rast të ndonjë defekti ose problemi, kontaktoni ekipin tonë të shërbimit të klientit brenda kornizës kohore të specifikuar për ndihmë dhe zgjidhje.

Prezantimi i fanellave të basketbollit me porosi të nivelit më të lartë të ofruara nga Healy Sportswear Brand. Me një çmim të arsyeshëm dhe opsionet e dorëzimit FOB Guangzhou, kjo markë ofron fanella me cilësi të lartë direkt nga burimi. Në bashkëpunim me atletët profesionistë, fanellat e tyre janë krijuar për performancë dhe rehati optimale në fushë. Të bëra me materiale premium, këto fanella të personalizuara shfaqin mjeshtëri të ndërlikuar dhe vëmendje ndaj detajeve. Pavarësisht nëse keni nevojë për fanella për përdorim ekipor ose individual, marka e veshjeve sportive Healy ju ka mbuluar. Përjetoni përsosmërinë në dizajn dhe përballueshmëri me fanellat e tyre të personalizuara të basketbollit sot!

Ju prezantojmë fanellat tona të basketbollit të cilësisë së lartë me çmime të përballueshme! Të prodhuara nga Healy Sportswear, këto fanella janë perfekte për skuadrat që kërkojnë performancë dhe stil të nivelit të lartë në fushë. Me transportin e shpejtë FOB në Guangzhou, ju mund të pajisni ekipin tuaj në asnjë kohë.

Cilat janë opsionet e personalizimit për fanellat e basketbollit?
Ne ofrojmë një gamë të gjerë opsionesh personalizimi duke përfshirë pëlhura të ndryshme, ngjyra, logo dhe emra lojtarësh. Ne gjithashtu mund të inkorporojmë dizajne dhe modele unike për t'i bërë fanellat tuaja të dallohen në fushë.

Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
Customer service
detect