loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 1
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 2
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 3
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 4
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 5
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 6
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 7
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 8
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 1
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 2
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 3
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 4
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 5
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 6
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 7
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 8

Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy

Modeli:
Veshje futbolli retro
Lloji i furnizimit:
Shërbimi OEM/ODM
Emri i ekipit:
E personalizuar
Terminat e pagesës:
Pagesa e plotë TT para dërgesës (50% paraprakisht, dhe pagesa e mbetur para dërgesës.)
Ora e dorëzimit:
7-14 ditë pune
hetim
Dërgoni kërkesën tuaj

Shqyrtimi i prodhimeve

Healy Sportswear ofron fanella futbolli me shumicë që janë krijuar për të krijuar një pamje origjinale dhe unike. Ato ofrojnë një gamë të gjerë fanellash për t'iu përshtatur nevojave dhe preferencave të ndryshme të klientëve.

Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 9
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 10

Veçoritë e produktit

Trikot janë prej pëlhure të thurura me cilësi të lartë dhe janë në dispozicion në ngjyra të ndryshme. Ato vijnë në madhësi që variojnë nga S në 5XL, dhe opsionet e personalizimit janë të disponueshme për logot dhe dizajnet. Mostrat e personalizuara gjithashtu mund të krijohen sipas kërkesës.

Vlera e produktit

Healy Sportswear ofron fanella me cilësi të lartë që janë të qëndrueshme dhe ofrojnë një ndjesi autentike retro. Kompania ofron zbritje të porosive me shumicë, duke e bërë të përballueshme për skuadrat ose klubet që të veshin të gjithë skuadrën e tyre. Vëmendja ndaj detajeve siguron që dizajni të jetë i cilësisë më të lartë, duke i bërë përdoruesit të dallohen si fansa të vërtetë.

Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 11
Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 12

Avantazhet e produktit

Fanellat e futbollit nga Healy Sportswear lejojnë gamën e plotë të lëvizjes për shkak të prerjeve të tyre atletike. Fanellat mund të personalizohen për të përfshirë logot e ekipit, emrat e lojtarëve dhe numrat me ngjyra të sakta dhe të gjalla. Ato janë të përshtatshme si për lojtarët ashtu edhe për tifozët e ekipit, duke i bërë ato një zgjedhje elegante dhe komode për çdo entuziast të futbollit.

Programi

Këto fanella futbolli janë perfekte për ekipe, klube, liga dhe grupe tifozësh. Ato mund të vishen nga lojtarët gjatë ndeshjeve ose nga tifozët gjatë shikimit të ndeshjes në stadium ose kur shoqërohen me miqtë. Bluzat mund të kombinohen edhe me pantallona të shkurtra për një uniformë të plotë.

Prodhuesi me shumicë i fanellave të futbollit | Veshje sportive Healy 13
Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
Customer service
detect