loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Изберете го спортот што ве интересира

Добавувачот на униформи за спорт Healy нуди сеопфатен OEM&Услуга за спортска облека ODM. Ако не можете да го најдете вашиот спорт, контактирајте со нас, се надеваме дека ќе можеме да ви обезбедиме решение дури и ако не го гледате на веб-страницата.
Healy Sportswear Football Uniforms Manufacturers - Custom Soccer Wear
 CUSTOMIZABLE SOCCER WEAR
Фудбалска облека
Добавувачот на фудбалски униформи Хели произведува фудбалски дресови, дресови и тимски униформи со професионален квалитет. Заедно со сопствени фудбалски дресови, нудиме соодветни фудбалски шорцеви. Производителот на спортски облеки Healy Custom соработуваше со преку 3000 спортски клубови, училишта и организации со нашите флексибилни, приспособени деловни решенија.
нема податок
 CUSTOMIZABLE BASKETBALL WEAR
Кошаркарска облека
Добавувачот на кошаркарски униформи Healy произведува кошаркарски дресови и облека со професионален квалитет. Ние исто така нудиме соодветни кошаркарски шорцеви; можете да изберете ткаенина, спецификации за големина, лого и боја. Нарачајте која било количина. Без разлика дали се една или десет илјади, можете да нарачате кој било број на дресови, а производителите на спортски униформи на Healy ги произведуваат, вашите униформи ќе бидат испорачани кога ќе ви бидат потребни.
Добавувач на кошаркарски униформи на Healy - облека за кошарка по нарачка
нема податок
Healy Sports Uniforms Manufacturers - Добавувач на прилагодено облека за трчање
 CUSTOMIZABLE RUNNING WEAR

Трчање WEAR

Добавувачот на спортска облека Healy произведува маички за трчање по нарачка со професионален квалитет. Вашите сопствени шорцеви за трчање, поло, маици, дуксери, јакни, трчање, чорапи, додатоци и шорцеви се креирани според вашите точни спецификации за дизајн. Високо квалитетни спортски облеки за трчање, фитнес костуми, ткаенина, спецификации за големина, логоа, бои зависи од вас.
нема податок
 CUSTOMIZABLE TRAINING WEAR
НОСЕЊЕ за обука
Бидејќи производителот на спортска облека Healy веќе е во бизнисот со спортска облека повеќе од 16 години, развивме секакви успешни деловни кутии. Без разлика дали сакате да создадете уникатен бренд за тимска облека или да развиете специјален бизнис за спортска облека, ние имаме секакви искуства и решенија подготвени да ги преземеме вашите предизвици.
Healy Sports Uniforms Manufacturers - Добавувач на спортска облека прилагодено
нема податок
Зошто да ги изберете спортските дресови на Healy SPORTSWEAR
ние сме професионален производител на спортска облека
Променете ги боите, додајте логоа, имиња, броеви, сето тоа без дополнителни трошоци. Вие одлучувате дали ќе купите еден од нашите дизајни или ќе создадете свој посебен дизајн
Избрани технички ткаенини и модели дизајнирани да ви понудат најдобро искуство. Секој процес им е доверен на најдобрите експерти во секторот
Со нашиот тим на дизајнери можете да ги реализирате најуникатните и посебните идеи. Кажете ни ја вашата идеја, ние ќе ја реализираме за вас, со вас
Ние ве поддржуваме во секој чекор, од креирање на дизајнот до испорака на вашите персонализирани униформи. Нашиот тим е на ваша услуга
икона 4 (2)
Секогаш работиме да го намалиме времето на чекање на минимум. Запомнете дека секоја нарачка е направена од нула само за вас
Икона5
Процесите на производство, креирање и дизајн се управувани во Кина и контролирани исклучиво од нас за да ви ја понудиме најдобрата услуга за спортско облекување по нарачка.
нема податок
здрав дизајн
Индивидуален дизајн за вашиот тим
Што го прави тимот одличен? Не само нивната колективна атлетска моќ, туку и силно и обединето тимско присуство. Во меѓународните први лиги, тимовите станаа составен аспект на имиџот на тимот. Сега вашиот тим може да се приклучи на нивните редови.

Во Healy Uniforms Company, вие дизајнирате сопствен комплет од почеток до крај - деновите на берење од истите стари комплети кои не може да се приспособат завршија. Вашиот тим е посебен, затоа покажете

Во производителите на спортски униформи на Healy, можете да ја искористите вашата имагинација за да ги креирате фудбалските униформи на вашиот тим. Имиња и броеви на поединечни играчи, разнобојни грбови дизајнираат свои фудбалски дресови.
Во добавувачот на спортска облека Healy, можете да изберете ткаенина, спецификации за големина, лого, бои според вас, приспособените дресови може да се дизајнираат според потребите и преференциите на играчите, користејќи ги нашите ткаенини со врвен квалитет. Зачекори на теренот со самодоверба и стил.

Во добавувачот на униформи за спортска облека Healy, можете да ги приспособите поединечно дизајнираните дресови на спортските потреби на играчите, вклучително и можност за дишење, отстранување на влага и топлина. Ова може да им помогне на играчите да ја одржат својата оптимална состојба во различни услови на животната средина.

Вашите дресови стануваат навистина уникатни само кога сте ги додале вашите логоа, текстови и спонзори. Без разлика дали името на тимот, мотото на тимот, името на играчот, местото на потекло на носителот, нема ограничувања за креативноста. Бројот на можни текстови по дрес не е ограничен, бројот на логоа што може да се испечатат е исто толку неограничен. Се надеваме дека ќе уживате во дизајнирањето на вашите дресови!
HEALY совети
Работи што треба да ги знаете за клубски и корпоративни клиенти
Бидејќи производителот на сопствени спортски облеки на Healy веќе е во бизнисот со спортска облека повеќе од 16 години, ние имаме развиено секакви успешни деловни футроли, без разлика што сакате да создадете многу уникатен бренд за тимска облека или да развиете специјален бизнис прилагодено за спортска облека, Имаме секакви искуства и решенија подготвени да се справиме со вашите предизвици
Врз основа на бизнис планот, со професионалниот тим за дизајн и производство на Healy Uniforms, производителите на спортски униформи Healy можат да успеат да обезбедат соодветни дизајни на производи и развој на производи заедно
Продолжете да работите со сите видови врвни професионални клубови ширум светот во текот на една деценија, давајќи ни одлични искуства и знаења за да ги обезбедиме водечките производи за спортска облека по мерка во индустријата. И за нас е огромна чест да создадеме некои од најголемите ремек-дела на сите времиња со нашите деловни партнери
Ние сме првата група на производители на сопствени спортски облеки во светот кои почнаа да прифаќаат флексибилни решенија за нарачка и производство пред повеќе од една деценија, што е навистина голем предизвик на првиот почеток, но откако ќе го поминеме тој мрачен тежок период, ние може да ја види големата предност на решението без минимална нарачка за нашите деловни партнери
Како водечки производител на сопствени спортски облеки, Healy Sportswear соработуваше со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно интегрирани деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните конкуренти. Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта и организации со нашите флексибилни приспособени деловни решенија
нема податок
FAQ
Овде ќе најдете избор од најчесто поставуваните прашања & одговори. Ако имате одредена загриженост, не двоумете се да се јавите или да пишете до производителот на спортска облека Healy.
1
Дали нудите и детски производи и кои се големини на вашите деца?
Повеќето од нашите производи се достапни и за деца. Можете да ги најдете во прегледот на производот на соодветниот спорт или пакет под оваа врска. Големините ги избирате во процесот на нарачка според возраста (6 години, 8 години итн.). Ако се чувствувате поудобно со големини, можете или да ги побарате во табелата со големини на страницата со детали за производот или можете да ги најдете овде:
6 години 116 см
8 години 128 см
10 години 140 см
12 години 152 см
14 години 164 см
2
Колку долго е времето за испорака?
Нашето време за испорака е 12 работни дена. Веднаш по вашата нарачка, ќе ви го испратиме проценетиот датум на испорака, кој може да се одложи поради државни празници, доцнење на испораката или слично
3
Дали има минимална количина за купување?
Не! Ние веруваме во магијата на индивидуализираните спортски статии и затоа сакаме да ги направиме достапни за сите спортисти - дури и ако им треба само еден примерок. Сепак, како група или тим, можете да имате корист од нашите атрактивни градуирани цени доколку купите поголема количина
4
Како можам да платам и што е „предплата“?
Ги нудиме најчестите начини на плаќање (PayPal, кредитна картичка, TT, Western Union, Money Gram, Escrow и Apple Pay), така што не треба да имате проблеми со плаќањето. Неколку часа по поставувањето на вашата нарачка, ќе добиете фактура од нас по е-пошта, која потоа можете да ја платите однапред со банкарски трансфер. Важно: Бидејќи производите се индивидуализирани и затоа нема редовни опции за враќање, ние започнуваме со производство само по приемот на уплатата!
5
Колку долго трае печатењето?
Со други методи за печатење на текстил (како што е преносното печатење), боите се печатат на ткаенината, додека со печатењето со сублимација боите стануваат дел од влакното. Бидејќи отпечатокот не се мие, не се збрчка и не станува кршлив или скршен, сублимираните спортски производи се полесни за нега. Заклучокот е дека сублимираните производи се поиздржливи и можете подолго да уживате во вашите спортски производи
6
Дали повеќе се потам во сублимирани дресови?
Не! Всушност, спротивното е точно: бидејќи висококвалитетните функционални влакна не се залепени заедно со рекламните простори, ткаенината е повеќе дише и ве тера да се поте помалку
Нашиот блог.
Добредојдовте да го проверите блогот HEALY за повеќе инспирација
Да се ​​има препознатлива шема на бои е важен дел од брендирањето. Без разлика дали се работи за лого, веб-локација или пакување на производ, боите што ќе ги изберете ќе бидат визуелен приказ на вашиот бренд. Затоа, важно е да изберете бои кои резонираат со вашата целна публика и ја пренесуваат вистинската порака.
2023 05 10
Фудбалските дресови се суштински дел од идентитетот на секој тим. Добро дизајнираниот дрес може да ги инспирира играчите и навивачите и да создаде чувство на единство и гордост.
2023 05 10
Приспособувањето на фудбалската облека за АФЦ шампионскиот клуб во Лигата на шампионите бара внимателно разгледување на брендирањето, стилот и потребите за изведба на клубот
2023 05 10
нема податок
Контактирај со нас.
Контактирај се со нас.
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
Производи
нема податок

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Слободно контактирајте со нас

Customer service
detect