loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Кошаркарски дуксери

Кошаркарски дуксери
Кога станува збор за стилска и удобна спортска облека, кошаркарската качулка е нешто што мора да го има секој спортски ентузијаст. Овие разновидни кошаркарски дуксери нудат совршен спој на функционалност и стил, што ги прави неопходна гардероба на и надвор од теренот. Прилагодените кошаркарски дуксери на Healy имаат удобна обвивка од руно и прилагодлива хауба со врвка за да се обезбеди топлина и заштита од елементите за време на интензивна игра или вежбање на отворено. Пространиот кенгурски џеб е совршен за складирање на основните работи како клучеви или слушалки додека сте во движење. Достапни во различни бои и дизајни, овие кошаркарски дуксери со дуксери може да се приспособат за да го прикажат вашиот омилен тим или играч, додавајќи личен белег на вашата колекција спортска облека. Добредојдовте да се распрашате за сопствени кошаркарски дуксери цена, ние сме најдобриот избор на производители на кошаркарски дуксери.
нема податок
Customer service
detect