loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

нема податок
нема податок
CUSTOMIZABLE
Производи

Производителот на спортска облека Healy обезбедува OEM&Прилагодени услуги за спортска облека на ODM

за разни кошарка, фудбал, тренинзи, трчање и урбани спортови. Изберете спорт и прегледајте ги сите производи за да го најдете оној што ви одговара и кажете ни за вашите потреби за прилагодување.
нема податок
Услуга за дизајн на Healy

Ќе ви создадеме дигитален преглед и посветена графика почнувајќи од нула следејќи ги вашите упатства. Искористете ги вештините и искуството на нашите дизајнери за да создадете нешто уникатно OEM, ODM и сопствена спортска облека.

Испратете ни ги сите детали за вашата идеја, прикачете ги логоата, спонзори. Ако веќе имате своја скица, поставете ја. Не заборавајте да ги испратите вашите датотеки со највисока можна дефиниција за најдобар резултат на печатење
Ние ги применуваме спецификациите на вашето барање на производот што сакате да го приспособите. Нашиот дизајнерски тим е секогаш достапен да го исполни секое ваше барање!
Откако ќе се потврди, вашата нарачка ќе биде одложена за производство и по неколку недели ќе бидете подготвени да го носите вашиот прилагоден производ!
нема податок
Прилагодено производител на спортска облека
Дали ви треба нешто посебно?

Испратете ни барање, ние ќе создадеме графички дизајн и понуда за вас

Healy прилагодена спортска облека производител
MORE SPORTS
нема податок
нема податок
MORE PRODUCTS
ABOUT OUR BRAND
Healy спортска облека 
Healy Sportswear основана во 2007 година, е прилагоден производител на спортска облека, главно фокусиран на истражување, развој, производство и дистрибуција на врвна спортска облека низ Европа, Америка, Австралија и Азија.

Со нашата сопствена држава на уметност Продукција и Р&Единицата D, која обезбедува голема ефикасност и флексибилност на развојот и производството на производи, ни овозможува да сервисираме над 3000 клубови, училишта и групи. Добредојдовте да се распрашате за сопствената цена на спортска облека, ние сме најдобриот избор на производителот на сопствена спортска облека.
16+
16+ години Спортска облека OEM&ODM услуга
Работилница за заштита на животната средина 8000+㎡
10+
Се продава во 56 земји во светот
Сервисирајте над 3000 клубови, училишта и групи
нема податок
ЗА НАШИОТ БРЕНД
Healy Sportswear Основана во 2007
Healy Sportswear основана во 2007 година, е прилагоден производител на спортска облека, главно фокусиран на истражување, развој, производство и дистрибуција на врвна спортска облека низ Европа, Америка, Австралија и Азија.

Со нашата сопствена држава на уметност Продукција и Р&Единицата D, која обезбедува голема ефикасност и флексибилност на развојот и производството на производи, ни овозможува да сервисираме над 4000 клубови, училишта и групи. Добредојдовте да се распрашате за големопродажната цена за спортска униформа, ние сме најдобриот избор на прилагоден производител на спортска облека.
16+
16+ години Спортска облека OEM&ODM услуга
5000+㎡ работилница за заштита на животната средина
10+
10+ професионални дизајнери 30+ продажба 10 минути понуда
Сервисирајте над 4000 клубови, училишта и групи
нема податок
Нашиот блог.
Добредојдовте ВО ПОСЕТЕТЕ ГО БЛОГ НА HEALY за повеќе инспирација
Како професионален производител на сопствена спортска облека во Кина, дизајнерскиот тим на Healy Sportswear ќе ви помогне да ја реализирате вашата идеја за да стане реалност.
Создавање сопствен дизајн на фудбалски дрес
Фудбалските дресови се суштински дел од идентитетот на секој тим. Добро дизајнираниот дрес може да ги инспирира играчите и навивачите и да создаде чувство на единство и гордост.
2023 05 10
нема податок
Да се ​​има препознатлива шема на бои е важен дел од брендирањето. Без разлика дали се работи за лого, веб-локација или пакување на производ, боите што ќе ги изберете ќе бидат визуелен приказ на вашиот бренд. Затоа, важно е да изберете бои кои резонираат со вашата целна публика и ја пренесуваат вистинската порака.
2024 03 15
Фудбалските дресови се суштински дел од идентитетот на секој тим. Добро дизајнираниот дрес може да ги инспирира играчите и навивачите и да создаде чувство на единство и гордост.
2024 03 15
Приспособувањето на фудбалската облека за АФЦ шампионскиот клуб во Лигата на шампионите бара внимателно разгледување на брендирањето, стилот и потребите за изведба на клубот
2024 03 15
нема податок
Контактирај со нас.
INQUIRY FORM
Испратете барање за производителот на сопствена спортска облека Healy за неколку моменти.
Напишете ги сите детали и количини што ви се потребни, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро!

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Слободно контактирајте со нас

Customer service
detect