loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Фудбалски дрес прилагодено со ниски мажи Жени Детско персонализирано име број Спортска кошула Фудбалска униформа 1
Фудбалски дрес прилагодено со ниски мажи Жени Детско персонализирано име број Спортска кошула Фудбалска униформа 2
Фудбалски дрес прилагодено со ниски мажи Жени Детско персонализирано име број Спортска кошула Фудбалска униформа 3
Фудбалски дрес прилагодено со ниски мажи Жени Детско персонализирано име број Спортска кошула Фудбалска униформа 1
Фудбалски дрес прилагодено со ниски мажи Жени Детско персонализирано име број Спортска кошула Фудбалска униформа 2
Фудбалски дрес прилагодено со ниски мажи Жени Детско персонализирано име број Спортска кошула Фудбалска униформа 3

Фудбалски дрес прилагодено со ниски мажи Жени Детско персонализирано име број Спортска кошула Фудбалска униформа

Неверојатниот бел дрес прикажан на сликата ја покажува нашата експертиза за беспрекорно интегрирање на сложени шари, моќни симболи и културни елементи во кохезивен и влијателен дизајн. Без разлика дали се опремени со младинска академија, аматерски клуб или професионален тим, нашите персонализирани услуги ги гарантираат вашите домашни дресови и облеката на вентилаторот остава траен впечаток. Нудиме нарачки на големо и опции за големопродажни цени, што не прави идеален партнер за тимови и организации кои бараат висококвалитетна, приспособена спортска облека по конкурентни цени.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  08 (55)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  07 (74)

  Прилагодете ги дресовите и кратките - Персонализирајте го бројот на вашето име на дресот и кратката, значката на вашиот фудбалски тим, логото на спонзорот или името на тимот на градите. Инаку доколку сакате, дресот и кратката боја можете да ги замените во која било боја што ја сакате.


  Што ќе добиете - 1 висококвалитетен дрес кој е прилагоден сами, без чорап и чевли, но доколку ви треба, можеме да понудиме и неколку професионални фудбалски чорапи со висок квалитет во чиста боја. Ако ви треба дрес со долги ракави, контактирајте не после вас.


  Мала тежина & Брзо сушење - оваа фудбалска маичка е изработена од ткаенина што ја отстранува влагата и дише, која брзо ќе се исуши, ќе ја намали непријатноста предизвикана од лепливоста. Добри перформанси за печатење со термички пренос на екранот во боја и логото на бројот на вашето име никогаш нема да се олупи.


  За големината - Не заборавајте да ја проверите нашата слика за водич за големина, ако сте збунети околу големината, испратете ни порака, нашиот тим за услуги на клиентите ќе ви одговори за 12 часа. Нашата етикета со големина на Џерси ќе ја прикаже големината на Азија со големината на САД заедно.


  Како да нарачате - Изберете ја бојата и големината, кликнете на копчето „Прилагоди сега“ на десната страна, оставете ни ги вашите сопствени информации. Ве молиме користете ја сликата со логото со најдобар квалитет кога ажурирате.

  Сублимирана графика и детали

  Преку нашите напредни техники за печатење со сублимација, ние беспрекорно интегрираме графики, дезени и сложени детали директно во ткаенината на вашите домашни дресови. Прекрасните слики прикажани на дресот на сликата се доказ за нашата способност прецизно да ги репродуцираме дури и најкомплексните дизајни со исклучителни детали и издржливост.

  04 (104)
  05 (105)

  Иконски културни дизајни

  Нашиот дизајнерски тим се истакнува во создавањето иконски и културно значајни дизајни на дресови кои оддаваат почит на богатото наследство и традиции на вашиот тим. Неверојатната бела маичка на сликата се одликува со сложени модели и архитектонски елементи инспирирани од иконските знаменитости, беспрекорно комбинирајќи го вашиот културен идентитет со визуелно волшебна естетика.

  Процес на колаборативен дизајн

  Нашиот тим од искусни дизајнери тесно соработува со вас во текот на целиот процес на дизајнирање, осигурувајќи дека вашата визија е прецизно преведена во уникатна и влијателна колекција на домашни дресови и облека од обожаватели. Ја охрабруваме отворената комуникација и повратните информации, поттикнувајќи колаборативна средина која овозможува беспрекорна интеграција на идентитетот на вашиот тим и елементите на брендот.

  06 (77)

  OPTIONAL MATCHING

  0001
  1 (2)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect