loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Празно сублимација Фудбалски дресови со долги ракави Фудбалски тренинг Облека за тимови 1
Празно сублимација Фудбалски дресови со долги ракави Фудбалски тренинг Облека за тимови 2
Празно сублимација Фудбалски дресови со долги ракави Фудбалски тренинг Облека за тимови 3
Празно сублимација Фудбалски дресови со долги ракави Фудбалски тренинг Облека за тимови 1
Празно сублимација Фудбалски дресови со долги ракави Фудбалски тренинг Облека за тимови 2
Празно сублимација Фудбалски дресови со долги ракави Фудбалски тренинг Облека за тимови 3

Празно сублимација Фудбалски дресови со долги ракави Фудбалски тренинг Облека за тимови

Нашата фабрика е специјализирана за целосно приспособени сублимирани празни фудбалски униформи прилагодени на дизајнерските потреби на вашиот тим. Со празно платнени дресови, шорцеви и чорапи, нашите искусни графички дизајнери работат со вас за да создадат уникатни, креативни концепти применети во целиот сет на униформи. Нашиот напреден процес на печатење ви овозможува да ја трансформирате празната опрема во вашите идеални дизајни.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  08 (28)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Празното платно им овозможува на тимовите целосно да ги приспособат своите дресови со свои уникатни дизајни, логоа и имиња на тимови. Дозволете вашата креативност да се разбуди и создадете дрес што вистински го претставува идентитетот на вашиот тим.


  Долгите ракави обезбедуваат дополнителна покриеност и заштита при поладни временски услови, што ги прави овие дресови погодни за тренинзи во текот на целата година. Лесната и дишечка ткаенина обезбедува оптимална удобност и овозможува неограничено движење, овозможувајќи им на спортистите да се претстават најдобро што можат.


  Овие дресови не само што се совршени за тренинзи, туку прават одличен избор и за тимски униформи. Дизајнот за празно сублимирање овозможува лесно прилагодување, осигурувајќи дека секој играч чувствува чувство на гордост и единство кога ги носи тимските бои.


  Издржливоста на овие фудбалски дресови гарантира дека можат да ги издржат строгостите на интензивните тренинзи и натпревари. Тие се дизајнирани да се држат добро со текот на времето, што ги прави сигурен избор за тимови кои бараат долготрајни перформанси.


  Без разлика дали сте дел од професионален тим, училишен тим или рекреативна лига, овие фудбалски дресови се разновидна опција што може да се прилагоди на вашите специфични потреби. Истакнете се на теренот и дајте изјава со специјално дизајниран дрес што го издвојува вашиот тим од конкуренцијата.


  03 (75)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  04 (76)

  Доказ за дизајн

  Обезбедуваме бесплатни дигитални и физички сублимирани примероци од вашиот дизајн на празни дресови за одобрување пред целосното производство. Прегледајте ги усогласувањата, точноста на бојата, графичката големина и другите клучни детали. Побарајте какви било измени потребни за да го усовршите дизајнот однапред. Нашиот темелен процес на проверка ги спречува грешките на завршните униформи.

  Клупски тимски идентитет

  За конкурентни клубски тимови, прилагодениот сет на сублимирани униформи го развива вашиот карактеристичен идентитет. Нашите дизајнери ги вградуваат вашите бои, логоа, графички елементи и стилски детали во полиран, професионален комплет за униформи што го претставува вашиот клуб. Напредната технологија за печатење ја применува вашата креативна визија низ дресовите, шорцевите и чорапите за кохезивен изглед на теренот.

  05 (77)
  06 (49)

  Печатење шорцеви/чорапи

  Покрај дресовите, ние ги приспособуваме соодветните шорцеви и чорапи за да го комплетираме вашиот униформен изглед. Лесните шорцеви имаат вентилација за проток на воздух и еластичен струк за вклопување. Полиестерската ткаенина ја задржува влагата и ги одржува играчите удобно. Чорапите со атлетски принт го завршуваат координираниот сет.

  Лесни пренарачки

  Ви требаат дополнителни комплети за униформи за играчи или надополнување на идната сезона? Повторните нарачки на вашата сопствена сублимирана празна опрема се брзи и без проблеми. Вашите дизајни, бои и спецификации остануваат во датотеката што овозможува брза репродукција без повторно правење уметнички дела. Лесно модифицирајте ги постоечките дизајни по потреба. Одржувајте ја вашата програма преку поедноставени повторни нарачки.

  07 (47)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect