loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Дрес за кошарка со унисекс кошарка со елече за тренинзи за прилагодена спортска облека ОЕМ логото за дишење 1
Дрес за кошарка со унисекс кошарка со елече за тренинзи за прилагодена спортска облека ОЕМ логото за дишење 2
Дрес за кошарка со унисекс кошарка со елече за тренинзи за прилагодена спортска облека ОЕМ логото за дишење 3
Дрес за кошарка со унисекс кошарка со елече за тренинзи за прилагодена спортска облека ОЕМ логото за дишење 4
Дрес за кошарка со унисекс кошарка со елече за тренинзи за прилагодена спортска облека ОЕМ логото за дишење 1
Дрес за кошарка со унисекс кошарка со елече за тренинзи за прилагодена спортска облека ОЕМ логото за дишење 2
Дрес за кошарка со унисекс кошарка со елече за тренинзи за прилагодена спортска облека ОЕМ логото за дишење 3
Дрес за кошарка со унисекс кошарка со елече за тренинзи за прилагодена спортска облека ОЕМ логото за дишење 4

Дрес за кошарка со унисекс кошарка со елече за тренинзи за прилагодена спортска облека ОЕМ логото за дишење

Дизајниран и за игри и за тренинзи, овој унисекс дрес нуди удобност, стил и исклучителни перформанси. Со можностите за прилагодување на нашата фабрика, можете да создадете уникатен изглед што го претставува вашиот клуб или тим.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  篮球定制10

  PRODUCT INTRODUCTION

  Претставувајте го вашиот тим со стил во нашите фабрички прилагодени комплети за кошаркарски униформи


  Овие комплетно приспособливи комплети унисекс униформи ви овозможуваат да додадете уникатен шмек додека опремувате цели тимови. Изберете од низа смели бои за дресови, шорцеви и приспособена сублимирана графика 


  Дополнителните шорцеви нудат изработка на истегнување во четири насоки, странични џебови и внатрешен кабел за влечење за беспрекорно персонализирано вклопување. Јамките на палецот обезбедуваат уредно вклопување во кошарката 


  Поставете го вашето лого, име, број или оригинално уметничко дело и живо испечатете ги низ целиот комплет униформи. Прегледајте ги целосните дизајни дигитално пред да нарачате на големо. Графиките го задржуваат својот блескав изглед преку изведбите кои победуваат на играта 


  Поддржани со долгогодишно искуство во трговијата на големо, нашите униформи се направени да траат низ интензивна конкуренција по прифатлива единечна цена. Засилените шевови обезбедуваат персонализираните стилови да останат смели сезона по сезона.


  Приспособете ги комплетните кошаркарски униформи за тимови, клубови, кампови или лиги. Од нашата фабричка експертиза за да ги облекуваме тимовите во кохезивен, приспособен стил!

  未标题-1 (11)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  02 (35)

  Прилагодување на логото на OEM

  Додадете персонализиран допир на вашиот дрес за кошаркарски елек со нашата услуга за прилагодување на логото на OEM. Нашата фабрика има можност да го вгради логото на вашиот клуб или тим на дресот, создавајќи професионален и уникатен дизајн кој го прикажува идентитетот на вашиот тим.

  Мрежеста ткаенина што дише

  Нашиот дрес за кошаркарски елек е изработен од висококвалитетна мрежеста ткаенина што дише. Овој материјал овозможува одличен проток на воздух, одржувајќи ве ладни и удобно за време на интензивна игра или тренинзи. Останете фокусирани и изведете најдобро што можете со овој дрес што дише.

  03 (36)
  04 (35)

  Супериорни перформанси

  Доживејте супериорни перформанси со нашиот дрес за кошаркарски елек. Лесната и мрежеста ткаенина што дише, во комбинација со удобното вклопување, овозможува неограничено движење на теренот. Останете агилни и изведете најдобро што можете со овој дрес со високи перформанси.

  Исклучителна поддршка за корисници

  Нашиот посветен тим е достапен да ви помогне со какви било прашања, барања за прилагодување или грижи што можеби ги имате. Ние сме посветени да го обезбедиме вашето задоволство и да ви помогнеме да создадете совршени дресови за кошаркарски елек за вашиот клуб или тим.

  05 (36)

  OPTIONAL MATCHING

  06 (25)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect