loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 1
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 2
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 3
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 4
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 5
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 6
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 7
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 8
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 1
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 2
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 3
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 4
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 5
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 6
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 7
Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи 8

Класични фудбалски кошули за мажи Фудбалски дрес Прилагодена фудбалска поло маица Дрес на тимски навивачи

Повторно креирајте иконски изглед со нашите класични прилагодени фудбалски маички совршени за тимови, навивачи и клубови. Изберете од стилови и дизајни инспирирани од гроздобер, идеални за игри и настани што се враќаат назад. Нашите лесни ткаенини за дишење ги одржуваат играчите ладни и суви со технологијата за отстранување на влага.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  15 (9)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT INTRODUCTION

  Нудиме мешавини од полиестер и памук за автентично ретро чувство. Одржувајте го наследството живо со прилагодени класични фудбалски маички што ќе сакаат да ги носат вашиот тим и навивачите.


  Атлетските кроеви овозможуваат целосен опсег на движење. Додајте свои бои, имиња, броеви и логоа за да ги направите ваши. Нашиот тим за графички дизајн може да рекреира историски детали или да даде модерен пресврт. Попустите за нарачки на големо го прават опремувањето на целиот тим достапно 


  Со нашите опции за прилагодување, можете да креирате прилагодена фудбалска поло маичка што го претставува вашиот тим или го прикажува вашиот личен стил. Додајте лого на вашиот тим, имиња на играчи и броеви со прецизни и живописни бои. Нашето внимание на деталите гарантира дека дизајнот е со највисок квалитет, што ве прави да се истакнете како вистински обожавател.


  Фудбалската поло маичка не е погодна само за играчи, туку е совршена и за навивачите на тимот. Покажете ја вашата поддршка и лојалност со овој стилски и удобен дрес. Без разлика дали го гледате натпреварот на стадион или се дружите со пријателите, овој дрес е совршен избор за секој фудбалски ентузијаст.

  14 (14)

  PRODUCT DETAILS

  11 (19)

  Гроздобер стилови

  Изберете стилови на јака, пруги, бои и други дизајнерски елементи инспирирани од познатите фудбалски маици низ децениите. Рекреирајте историски комплети или дајте му на ретро изгледот модерен пресврт. Додајте соодветни шорцеви за целосна униформа за враќање назад 

  Попусти за нарачка на големо

  Опремете го целиот тим или клуб по пристапна цена. Колку повеќе кошули нарачате, толку повеќе заштедите. Одлично за клубови, лиги и навивачки групи. Покажете ја вашата винтиџ гордост во соодветните повратни кошули по цена што ќе ви се допадне.

  12 (14)
  13 (14)

  Целосни униформни услуги

  Достапно е нумерирање, апликација за име, вез и други подобрувања. Ние исто така нудиме чорапи, шорцеви, загревање, чанти и многу повеќе! Дозволете ни да станеме ваша едношалтерска продавница за сета приспособена тимска опрема.

  OPTIONAL MATCHING

  1-17

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd 

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.


  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (3)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect