loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Прилагодено кошаркарски дрес за машки женски униформи Костум за деца, возрасни, персонализиран дрес 1
Прилагодено кошаркарски дрес за машки женски униформи Костум за деца, возрасни, персонализиран дрес 2
Прилагодено кошаркарски дрес за машки женски униформи Костум за деца, возрасни, персонализиран дрес 3
Прилагодено кошаркарски дрес за машки женски униформи Костум за деца, возрасни, персонализиран дрес 4
Прилагодено кошаркарски дрес за машки женски униформи Костум за деца, возрасни, персонализиран дрес 1
Прилагодено кошаркарски дрес за машки женски униформи Костум за деца, возрасни, персонализиран дрес 2
Прилагодено кошаркарски дрес за машки женски униформи Костум за деца, возрасни, персонализиран дрес 3
Прилагодено кошаркарски дрес за машки женски униформи Костум за деца, возрасни, персонализиран дрес 4

Прилагодено кошаркарски дрес за машки женски униформи Костум за деца, возрасни, персонализиран дрес

Овие персонализирани дресови се дизајнирани да обезбедат удобност, издржливост и професионален изглед. Со можностите за прилагодување на нашата фабрика, можеме да ја оживееме вашата визија и да создадеме дресови кои совршено го претставуваат вашиот тим или клуб.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  篮球定制18

  PRODUCT INTRODUCTION

  Прилагодете ги кошаркарските униформи за автентично да го претставуваат вашиот тим


  Без разлика дали ви требаат дресови за професионален тим на ниво на НБА или за младински рекреативен тим, можеме да приспособиме униформи кои совршено ќе го доловат уникатниот стил и потреби на вашиот тим 


  Дресови:

  Лесните ткаенини за дишење ги одржуваат играчите ладни. Раглан ракавите овозможуваат оптимален опсег на движење. Персонализирајте фонтови за броеви, логоа, бои и многу повеќе.


  Процес на дизајнирање:

  Нашите стручни дизајнери ќе работат со вас за да ја разберат вашата визија за брендот. Концептите се рафинирани преку дигитални прегледи.


  Методи за печатење: 

  Ние користиме најквалитетна сублимација на боја или печатење на екран за живописно прикажување на графики на ткаенини од дрес.

  未标题-11 (10)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  02 (53)

  Висок квалитет

  Нашите дресови се направени од материјали со врвен квалитет кои се и меки и издржливи. Ткаенината дише, овозможувајќи максимален проток на воздух и удобност при интензивна игра.

  Опции за приспособување

  Со нашите дресови, имате слобода да дизајнирате уникатен изглед за вашиот тим. Изберете од широк спектар на бои, дезени и фонтови за да создадете дизајн што се истакнува. Додајте го логото на вашиот тим, имињата на играчите и броевите за да им дадете персонализиран допир на вашите дресови.

  03 (55)
  04 (54)

  Вертикалноста

  Нашите дресови не се ограничени само на кошарката. Може да се користат за други спортски активности или како секојдневна облека. Оваа разновидност ги прави одлична инвестиција за спортските клубови и тимови.

  Професионален изглед

  Нашите сопствени кошаркарски дресови му даваат на вашиот тим професионален изглед кој предизвикува почит. Без разлика дали играте во локална лига или на национален турнир, нашите дресови ќе направат вашиот тим да изгледа и да се чувствува како шампион.

  05 (55)

  OPTIONAL MATCHING

  06 (23)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect