loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Прилагодено машко лого за машки дресови за трчање, фитнес комплети 1
Прилагодено машко лого за машки дресови за трчање, фитнес комплети 2
Прилагодено машко лого за машки дресови за трчање, фитнес комплети 3
Прилагодено машко лого за машки дресови за трчање, фитнес комплети 4
Прилагодено машко лого за машки дресови за трчање, фитнес комплети 5
Прилагодено машко лого за машки дресови за трчање, фитнес комплети 6
Прилагодено машко лого за машки дресови за трчање, фитнес комплети 1
Прилагодено машко лого за машки дресови за трчање, фитнес комплети 2
Прилагодено машко лого за машки дресови за трчање, фитнес комплети 3
Прилагодено машко лого за машки дресови за трчање, фитнес комплети 4
Прилагодено машко лого за машки дресови за трчање, фитнес комплети 5
Прилагодено машко лого за машки дресови за трчање, фитнес комплети 6

Прилагодено машко лого за машки дресови за трчање, фитнес комплети

Комплетовите машки дресови за трчање плус големина се висококвалитетна спортска облека која е дизајнирана да обезбеди максимална удобност и функционалност за мажи од сите големини. Овие сетови се совршени за трчање, џогирање, вежбање во теретана или вклучување во други физички активности.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  PRODUCT INTRODUCTION

  Материјал: Прилагодена ткаенина

  Стил: 2-делна тренерка (дрес и долен дел)

  Големина: Достапен во низа големини за да одговараат на сите типови на тело

  Боја: Прилагодена боја (приспособливи бои достапни на барање)

  24-xj1

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  24-xj2

  Дише и хигроскопски

  Дресовите се направени од висококвалитетни материјали кои истовремено дишат и ја отстрануваат влагата, обезбедувајќи да останете ладни и суви дури и за време на најинтензивните тренинзи. Дизајнот плус големина гарантира дека овие дресови се вклопуваат удобно на поединци од сите големини и форми, што ги прави одличен избор за атлетски тимови или фитнес групи.

  Логото е испечатено со висококвалитетни материјали

  Прилагоденото брендирање додава персонализиран допир на комплетите, што ги прави одличен избор за спортски тимови, спортски сали или љубители на фитнес. Логото е испечатено со користење на висококвалитетни материјали кои обезбедуваат да не избледе или да се истроши со текот на времето.

  24-xj3
  24-xj4

  Практичност на производот

  Без разлика дали сте дел од спортски тим, фитнес група или само барате индивидуална опрема за вежбање, овие комплети сигурно ќе ги задоволат вашите потреби.

  OPTIONAL MATCHING

  24-xj5

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect