loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Прилагодена марка гроздобер спортска облека Дрес со висок квалитет на ретро фудбалски дрес кошула 1
Прилагодена марка гроздобер спортска облека Дрес со висок квалитет на ретро фудбалски дрес кошула 2
Прилагодена марка гроздобер спортска облека Дрес со висок квалитет на ретро фудбалски дрес кошула 3
Прилагодена марка гроздобер спортска облека Дрес со висок квалитет на ретро фудбалски дрес кошула 1
Прилагодена марка гроздобер спортска облека Дрес со висок квалитет на ретро фудбалски дрес кошула 2
Прилагодена марка гроздобер спортска облека Дрес со висок квалитет на ретро фудбалски дрес кошула 3

Прилагодена марка гроздобер спортска облека Дрес со висок квалитет на ретро фудбалски дрес кошула

Квалитетните дресови од полиестерска мрежа се лесни, дишат и изградени за да ја издржат сезоната. Прилагодените делови и мрежестите панели го максимизираат удобноста и движењето. Чорапи и шорцеви исто така достапни за комплетни комплети.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  PRODUCT INTRODUCTION

  Ја разбираме важноста на персонализацијата, па затоа нашиот ретро фудбалски дрес со сопствен бренд ви овозможува да го покажете вашиот уникатен стил. Со опцијата за прилагодување на дресот со преферираното име, број или лого на тимот, можете гордо да го претставувате вашиот идентитет на и надвор од теренот.


  Квалитетот е во првите редови на нашиот дизајн. Направен со врвни материјали, овој фудбалски дрес нуди исклучителна издржливост и удобност. Ткаенината дише, обезбедувајќи оптимална вентилација и својства за отстранување на влага што ве одржуваат ладни и суви за време на интензивни натпревари или тренинзи.


  Разновидноста на овој дрес се протега надвор од фудбалските терени. Може да се носи за разни спортски активности или дури и како модерно лежерно парче. Спојте го со вашите омилени фармерки или шорцеви за спортски и трендовски изглед кој без напор преминува од теренот на улица.

  03 (25)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  07 (23)

  - Изработен од лесен, премиум полиестер што дише со технологија за отстранување на влага за да ве одржува ладни и суви


  - Сублимираното печатење вметнува сложена ретро графика и логоа директно во ткаенината за неверојатна живост 


  - Атлетскиот крој и растегната ткаенина обезбедува целосна подвижност додека ја надополнува вашата фигура


  - Додајте ваш сопствен бренд инспириран од враќање, име на тимот, броеви на играчи и прилагодена графика


  - Изберете од класичните винтиџ шаблони или создадете целосно нов ретро дизајн кој е доследен на вашиот клуб


  - Играчите можат да се персонализираат со имиња и броеви за иконски, координиран изглед на враќање


  - Квалитетната конструкција и живописните сублимирани отпечатоци се изградени за одржување на интегритетот на перењето по миењето


  - Посветените обожаватели ќе ги ценат автентичните ретро детали, изработката и сопствените опции


  - Дизајниран да работи со удобно лесно чувство и дишење на теренот

  Идеален за тимови и клубови

  Кошулата за ретро фудбалски дрес со прилагодена марка е совршен избор за тимови и клубови кои сакаат да го покажат своето единство и единствен идентитет. Приспособете ги дресовите за целиот ваш тим, вградувајќи го логото, боите и имињата на играчите на вашиот тим. Негувајте тимски дух и гордост додека заедно стапувате на теренот во соодветни дресови инспирирани од ретро.

  04 (24)
  05 (23)
  05 (24)

  Прилагодување на своите најдобри

  Со нашиот сопствен бренд ретро фудбалски дрес, имате можност да креирате дрес кој совршено го одразува вашиот личен стил и љубов кон играта. Додадете го вашето име, претпочитаниот број, па дури и вклучете специјална графика или логоа за да го направите навистина единствено. Изразете ја вашата индивидуалност и издвојте се на теренот и надвор од него.

  Удобно и водено од перформансите

  Иако ја прифаќа ретро естетиката, нашата кошула за ретро фудбалски дрес е дизајнирана за модерни перформанси. Лесната и дишечка ткаенина ја отстранува влагата и ве одржува ладни и суви за време на интензивни натпревари или тренинзи. Ергономскиот дизајн обезбедува слобода на движење, овозможувајќи ви да се претставите најдобро што можете.

  06 (22)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect