loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење 1
Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење 2
Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење 3
Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење 4
Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење 5
Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење 6
Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење 7
Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење 1
Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење 2
Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење 3
Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење 4
Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење 5
Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење 6
Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење 7

Прилагодено клубски фудбалски дрес за мажи за обука Униформни фудбалски дресови брзо сушење

Приспособливи фудбалски дресови, изработени со лесна ткаенина што ја отстранува влагата за да ве лади за време на интензивен тренинг. Додајте свој грб, бои и имиња на играчи инспирирани од ретро за да дизајнирате иконски униформи. Изберете од класичните шаблони или креирајте уникатни комплети од нула. Без разлика дали сте на теренот или настрана, овие фудбалски дресови за дишење ја рекламираат вашата клупска гордост со удобност.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  ZQ12

  PRODUCT INTRODUCTION

  Нашиот прилагоден клуб фудбалски дрес. Со способноста да го персонализирате вашиот дрес, можете да го покажете вашиот уникатен стил и да го поддржите вашиот омилен клуб или тим. Додајте го вашето име, претпочитаниот број, па дури и вградете го логото на вашиот тим за вистински приспособен изглед што се истакнува на теренот.


  Изработени од висококвалитетни материјали, нашите дресови се дизајнирани да обезбедат оптимална удобност и издржливост. Ткаенината што брзо се суши ја отстранува влагата, одржувајќи ве суви и удобни дури и за време на интензивни тренинзи. Ткаенината што дише овозможува одличен проток на воздух, спречувајќи прегревање и обезбедувајќи да останете ладни и фокусирани на теренот.


  Овие дресови не се ограничени само на тренинзи; тие се доволно разноврсни за да се носат како стилска опција за секојдневна спортска облека. Без разлика дали одите на игра, теретана или едноставно го поминувате денот, нашиот приспособен клуб фудбалски дрес ќе ве направи да изгледате остри и подготвени за секоја активност.

  04 (93)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  08 (44)

  - Висококвалитетна полиестерска ткаенина

  - Лесен, дише и брзо се суши

  - Технологија за отстранување на влага

  - Удобно вклопување

  - Разновидност на стилски дизајни

  - Совршен за секоја пригода


  Придобивките од производот:


  - Останете ладни и суви дури и за време на најинтензивните тренинзи

  - Удобно вклопување за целодневна употреба

  - Разновидност на стилски дизајни за да одговараат на вашата личност

  - Совршен за секоја пригода, од спортување до лежење наоколу


  Спецификации на производот:


  - Големина: S, M, L, XL, XXL

  - Боја:  Прилагодливи

  - Материјал: Полиестер

  - Карактеристика: брзо се суши, дише, ја отстранува влагата

  - Дизајн: приспособлив

  Персонализиран стил

  Покажете го вашиот уникатен стил и поддршка за вашиот клуб или тим со нашите приспособливи дресови. Додајте го вашето име, претпочитаниот број, па дури и вградете го логото на вашиот тим за да создадете единствен дрес што ќе ја одразува вашата страст и индивидуалност.

  05 (94)
  06 (66)

  Живописни сублимирани отпечатоци

  Ние користиме напредно печатење со сублимација за да вградиме смели тимски графики и бои директно во ткаенината за живописни, трајни дизајни 

  Достапно во машки големини

  Пронаоѓањето на совршеното вклопување е лесно со нашата палета на големини прилагодени за мажи. Погледнете ја нашата табела со големини за да ја изберете вистинската големина за удобно и ласкаво вклопување.

  07 (63)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14
  1 (2)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect