loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Прилагодено висококвалитетна спортска маичка со шарени V врат Фудбалски дрес Ретро 1
Прилагодено висококвалитетна спортска маичка со шарени V врат Фудбалски дрес Ретро 2
Прилагодено висококвалитетна спортска маичка со шарени V врат Фудбалски дрес Ретро 3
Прилагодено висококвалитетна спортска маичка со шарени V врат Фудбалски дрес Ретро 4
Прилагодено висококвалитетна спортска маичка со шарени V врат Фудбалски дрес Ретро 5
Прилагодено висококвалитетна спортска маичка со шарени V врат Фудбалски дрес Ретро 1
Прилагодено висококвалитетна спортска маичка со шарени V врат Фудбалски дрес Ретро 2
Прилагодено висококвалитетна спортска маичка со шарени V врат Фудбалски дрес Ретро 3
Прилагодено висококвалитетна спортска маичка со шарени V врат Фудбалски дрес Ретро 4
Прилагодено висококвалитетна спортска маичка со шарени V врат Фудбалски дрес Ретро 5

Прилагодено висококвалитетна спортска маичка со шарени V врат Фудбалски дрес Ретро

Истакнете ги вашите фанови во винтиџ мода со нашите персонализирани висококвалитетни фудбалски дресови со V-деколте. Со класични дизајни со пруги и ретро тимска графика сублимирана директно во ткаенината. Изработено од лесни и дишечки материјали совршени за играчи и хардкор фанови. Приспособете ја вашата уникатна маичка со имиња на играчи, броеви и логоа на тимови за стилски изглед на денот на играта. Оддадете почит на иконите стилови на враќање со овие приспособливи фудбалски маици со риги дизајнирани за удобност и траен тимски дух.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  PRODUCT INTRODUCTION

  Истакнете ја гордоста на вашиот тим во ретро стил со нашите висококвалитетни приспособливи фудбалски дресови. Изработено од лесен полиестер што ја отстранува влагата за да ве одржува ладни и фокусирани на теренот 


  Меките ткаенини се движат со вас додека живописните сублимирани отпечатоци ги оживуваат иконите на ригите и графиките кои се враќаат назад. Смелите класични тимски дизајни во комбинација со имиња на играчи, бројки и приспособена графика ги прават овие врвни маици за навивачи или играчи.


  Опуштениот Polo v-врат обезбедува нерестриктивно вклопување додека кратките ракави ја подобруваат мобилноста и протокот на воздух. Достапен во широк спектар на големини за прилагоден изглед и чувство.


  Нашата технологија за сублимирано печатење ни овозможува беспрекорно да го пресоздаваме секој приспособен детал, од имиња и бројки до уникатни илустрации. Повторувајте го вашиот тим во деновите на игра во стил инспириран од гроздобер.


  Без разлика дали сте играч кој се подготвува за големиот натпревар или навивач кој навива на трибините, овие висококвалитетни приспособени маици се направени за да работат. Со ткаенини што ја отстрануваат влагата и динамични отпечатоци, тие се направени за удобност и дух.

  04 (87)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  08 (39)

  - Лесниот полиестер кој дише ве одржува ладен

  - Технологијата за исфрлање на влагата ја отстранува потта

  - Мазна со истегнување за неограничена подвижност


  - Опуштено V-вратот ласка без ограничување на движењето

  - Класичен принт со риги се протега вертикално по маичката

  - Достапен во широк спектар на големини за прилагоден изглед


  - Вибрантна сублимирана графика вградена во ткаенината

  - Долготрајните отпечатоци нема да избледат, да пукнат или да се лупат  

  - Сложените детали пресоздадени беспрекорно 


  - Иконски повратни дизајни инспирирани од винтиџ комплети

  - Задебелена ретро тимска графика во комбинација со класични риги


  - Додадете свое име, број, логоа или графика

  - Ние стручно ги сублимираме сопствените елементи на маичката


  - Се пере во машина за лесна нега

  - Боите остануваат живописни перење после миење

  Ретро инспирација

  Овој дрес им оддава почит на иконите комплети од минатото со задебелени риги во класични тимски бои. Винтиџ акцентите како контрастното деколте и ретро логото доловуваат шарм на старата школа.

  05 (88)
  06 (60)

  Графичка технологија

  Ние користиме напредно печатење со сублимација за да ги вградиме дизајните директно во ткаенината. Графиките нема да избледат, да пукнат или да се лупат без разлика колку често се носат или перат.

  Атлетска разноврсност

  Одлично за играчите за време на вежбање и играчки денови. Исто така идеален за навивачите, тренерите и судиите да го покажат тимскиот дух. Изведува во која било поставка.

  07 (58)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect