loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Прилагодено LOGO маичка за трчање за мажи Фитнес спортска врвна кошула за тренинг 1
Прилагодено LOGO маичка за трчање за мажи Фитнес спортска врвна кошула за тренинг 2
Прилагодено LOGO маичка за трчање за мажи Фитнес спортска врвна кошула за тренинг 3
Прилагодено LOGO маичка за трчање за мажи Фитнес спортска врвна кошула за тренинг 4
Прилагодено LOGO маичка за трчање за мажи Фитнес спортска врвна кошула за тренинг 1
Прилагодено LOGO маичка за трчање за мажи Фитнес спортска врвна кошула за тренинг 2
Прилагодено LOGO маичка за трчање за мажи Фитнес спортска врвна кошула за тренинг 3
Прилагодено LOGO маичка за трчање за мажи Фитнес спортска врвна кошула за тренинг 4

Прилагодено LOGO маичка за трчање за мажи Фитнес спортска врвна кошула за тренинг

Подеднакво погоден за кардио, тренинзи за сила, HIIT и многу повеќе, овој разновиден врв за трчање беспрекорно преминува од теретана на отворено. Обмислено дизајнирана со иновативна техничка ткаенина што ја отстранува влагата и карактеристики фокусирани на спортот, оваа врвна маичка ќе стане најдобро парче за удобност на вашето фитнес патување.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT INTRODUCTION

  Изработени од ткаенина што брзо се суши и ја отстранува влагата, овие приспособливи машки маици за трчање се дизајнирани за удобност при вашето фитнес патување. Материјалот што дише ве одржува ладни и суви додека беспрекорната конструкција го елиминира триењето.


  Контурниот тенок фит го отсликува движењето на вашето тело за време на секоја активност, додека ткаенината за растегнување ја задржува формата миење после миење. Одете во теретана, патеки или улици знаејќи дека вашата опрема е оптимизирана за перформанси.


  Подеднакво подготвени за кардио, HIIT и вежби за сила, овие разновидни маици со лого беспрекорно преминуваат од вежбање во викенд. Мекиот, лесен материјал удобно се поставува под дуксери или јакни.


  Отфрлете го одвлекувањето на вниманието и фокусирајте се на фитнесот во врвната маичка за тренинг, сега направена приспособлива со вашето лого или текст. Искусете ја разликата на активна облека дизајнирана само за вас.

  07 (4)

  PRODUCT DETAILS

  11 (5)

  Идеално одговара за секој тренинг

  Со нивната тенка, но флексибилна ткаенина, овие кошули за тренинг нудат идеално вклопување за секој тренинг, од HIIT до кревање и пошироко. Атлетскиот крој го отсликува движењето без рестриктивна компресија или ограничена подвижност.

  Мека, удобна ткаенина

  Изработени од ултра мека ткаенина што ја отстранува влагата, овие прилагодливи маици се чувствуваат нежни на кожата додека ефикасно ја отстрануваат потта. Мазната исчешлана рака слична на памук обезбедува удобност до кожата.

  08 (4)
  09 (4)

  Прилагодено печатење на лого

  Направете ги овие кошули за активна облека со сопствени услуги за печатење лого или текст. Изберете од повеќе опции за поставување, како што се градите, ракавите, грбот за да го прикажете вашиот бренд или порака. Додадете персонализиран допир со рефлектирачки отпечатоци што блескаат кога тренирате при слаба осветленост.

  Приспособливо атлетско вклопување

  Изградени со тенок приспособливо атлетско вклопување, овие кошули ги отсликуваат вашите движења за време на секоја активност. Силуетата што ја обезличува фигурата се движи со природната форма на вашето тело, додека страничните мрежести влошки и испуштениот раб ја оптимизираат можноста за дишење токму онаму каде што ви е најпотребно.

  10 (3)

  OPTIONAL MATCHING

  1-17

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd 

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.


  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect