loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард 1
Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард 2
Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард 3
Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард 4
Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард 5
Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард 6
Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард 7
Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард 1
Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард 2
Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард 3
Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард 4
Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард 5
Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард 6
Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард 7

Прилагодено лого поло маичка за мажи Ретро фудбалски дрес со плетена јака Жакард

Изработена со прецизно внимание на деталите, оваа поло маица нуди удобно вклопување и безвременска привлечност. Инспирацијата за ретро фудбалски дрес ја враќа носталгијата на прекрасната игра, додека жакард плетената јака додава софистициран пресврт. Без разлика дали претставувате спортски тим, го промовирате вашиот бизнис или едноставно го изразувате вашиот личен стил, нашиот прилагоден фудбалски поло Т- Машката кошула е совршен избор. Го комбинира класичниот шарм на ретро фудбалски дрес со разноврсноста и софистицираноста на поло маицата.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  ZQ08

  PRODUCT INTRODUCTION

  Дизајнирана за удобност и разновидност, оваа поло маица е изработена со прецизно внимание на деталите. Жакард плетената јака додава допир на елеганција, издигнувајќи ја целокупната естетика. Инспирацијата за ретро фудбалски дрес носи чувство на носталгија и му оддава почит на богатото наследство на спортот.


  Она што ја издвојува оваа поло маичка е опцијата за прилагодено везење или печатење на лого. Со нашите услуги за приспособување, можете гордо да го прикажете вашето лого или бренд на кошулата, правејќи ја персонализирана изјава. Изберете ја претпочитаната поставеност на логото, големината и бојата за да создадете навистина уникатен и привлечен дизајн.


  Изработена од висококвалитетни материјали, оваа поло маица нуди издржливост и меко, удобно чувство. Жакард плетената јака не само што додава визуелна привлечност, туку и обезбедува цврсто вклопување околу вратот. Дизајнот на ретро фудбалски дрес, со својата опуштена силуета и ткаенина што дише, обезбедува неограничено движење и оптимален комфор во текот на денот.

  04 (91)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  08 (43)

  Подигнете ја вашата модна игра со нашата прилагодена маичка за поло ретро фудбалски дрес за мажи. Комбинирајќи го винтиџ шармот на ретро фудбалски дрес со модерната софистицираност на поло маица, оваа облека е вистински спој на стил и носталгија.


  Жакард плетената јака додава префинет допир, со што се издвојува од традиционалните поло маици. Она што ја издвојува оваа кошула е способноста да ја прилагодите со вашето сопствено лого, овозможувајќи ви да го прикажете вашиот бренд, тим или личен дизајн.


  Изработен од врвни материјали, тој нуди и издржливост и удобност, осигурувајќи дека ќе биде долготраен додаток на вашата гардероба. Без разлика дали претставувате спортски тим, го промовирате вашиот бизнис или едноставно го изразувате вашето уникатно чувство за мода, нашата маица за поло ретро фудбалски дрес со прилагодено лого е совршен избор.


  Погоден е за низа прилики, од секојдневни излети до спортски настани, и е достапен во различни големини за да се обезбеди совршено вклопување. Направете изјава со вашиот стил и издвојте се од толпата со оваа исклучителна поло маица.

  Поставување лого

  Можете да го изберете поставувањето на логото на поло маицата. Најчестите опции се левата област на градниот кош, десната област на градниот кош или централниот граден кош. Може да истражувате и други креативни места во зависност од посакуваниот изглед.

  05 (92)
  06 (64)

  Везење или печатење

  Можете да одлучите дали сакате логото да биде извезено или испечатено на поло маицата. Везењето нуди класичен и текстуриран изглед, додека печатењето обезбедува мазна и живописна завршница.

  Материјал за лого

  Во зависност од нивото на детали и текстура во дизајнот на вашето лого, можете да изберете различни материјали за логото. На пример, ако имате сложени детали, може да претпочитате вез со подигнат или текстура. Ако вашето лого има фини линии или градиенти, печатењето може да биде подобра опција.

  07 (62)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14
  1 (2)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect