loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Прилагодени машки кошаркарски дресови за тимови униформни дресови за тимска облека Клубски кошаркарски комплети 1
Прилагодени машки кошаркарски дресови за тимови униформни дресови за тимска облека Клубски кошаркарски комплети 2
Прилагодени машки кошаркарски дресови за тимови униформни дресови за тимска облека Клубски кошаркарски комплети 3
Прилагодени машки кошаркарски дресови за тимови униформни дресови за тимска облека Клубски кошаркарски комплети 1
Прилагодени машки кошаркарски дресови за тимови униформни дресови за тимска облека Клубски кошаркарски комплети 2
Прилагодени машки кошаркарски дресови за тимови униформни дресови за тимска облека Клубски кошаркарски комплети 3

Прилагодени машки кошаркарски дресови за тимови униформни дресови за тимска облека Клубски кошаркарски комплети

Овој комплет вклучува дрес, шорцеви, сите со елегантен сив и зелен дизајн. Направени со висококвалитетни материјали, нашата униформа нуди и удобност и издржливост, обезбедувајќи оптимални перформанси на кошаркарскиот терен. Истакнете се од конкуренцијата и покажете ги своите вештини со оваа стилска и функционална кошарка

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  篮球定制01

  PRODUCT INTRODUCTION

  Однесете ја вашата кошаркарска игра на следното ниво со овој врвен комплет за кошаркарски униформи. Дизајниран за стил и перформанси, овој комплет има впечатлива шема на сива и зелена боја која ќе изгледа остро на теренот.


  Дресот е направен од лесен полиестер што ја отстранува влагата и ве одржува суви и удобно за време на интензивни игри. Мрежести панели за дишење надолу од страните нудат дополнителна вентилација. Раглан ракавите овозможуваат максимална подвижност при шутирање и дриблинг. Секој дрес го содржи вашиот број во винил со топлина со силиконско чувство за професионален изглед.


  Шорцевите се изработени од флексибилен материјал за истегнување на четири начини, прилагоден за кошарка. Внатрешната лента за појас обезбедува совршено вклопување. Страничните џебови и мрежестата облога го подобруваат дишењето при брзи паузи. Вградената долна облека обезбедува покриеност и удобност.


  Овој сет на униформи за вртење на главата има сè што е потребно за да се изврши на највисоко ниво. Претставете го вашиот тим со стил додека доминирате на теренот во овој врвен сив и зелен дизајн. Идеален за игри, тренинзи или тренинзи, овој сет ќе стане ваш избор на теренот за кошарка.

  01 (24)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  02 (25)

  Стилски дизајн

  Одликувајќи се со модерен сив и зелен дизајн, нашиот комплет за кошаркарски униформи сигурно ќе ги врти главите на теренот. Дресот има уникатен зелено-бел дезен со бела лента на страните и зелена лента на дното. Шорцевите имаат иста шема на бои, со бела лента надолу по страните. Изгледајте и чувствувајте се најдобро додека ги прикажувате своите вештини во оваа привлечна униформа.

  Удобно вклопување

  Дизајниран имајќи ги предвид спортистите, нашиот комплет за кошаркарски униформи нуди удобно и неограничено вклопување. Дресот и шорцевите имаат еластичен појас за сигурно и прилагодливо вклопување, движете се слободно и самоуверено на теренот со нашата смислено дизајнирана униформа.

  03 (26)
  04 (25)

  Подобрени перформанси

  Нашиот комплет за кошаркарски униформи е дизајниран да ги подобри вашите перформанси на теренот. Ткаенината што дише ја отстранува влагата, одржувајќи ве ладни и суви за време на интензивната игра. Лесниот дизајн овозможува неограничено движење, додека издржливата конструкција гарантира дека униформата може да ги издржи барањата на конкурентната кошарка.

  Разновидна употреба

  Без разлика дали играте во професионална лига или секојдневен пикап натпревар, нашиот комплет за кошаркарски униформи е погоден за сите нивоа на игра. Совршен е за поединечни играчи, тимови, па дури и како подарок за кошаркарски ентузијасти. Истакнете се од толпата и подигнете ја вашата игра со нашата разновидна и стилска униформа.

  05 (25)

  OPTIONAL MATCHING

  06 (23)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect