loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер 1
Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер 2
Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер 3
Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер 4
Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер 5
Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер 6
Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер 7
Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер 1
Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер 2
Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер 3
Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер 4
Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер 5
Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер 6
Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер 7

Прилагодено трчање дресови во фитнес облека од 2 парчиња машки празен фудбалски тренер

Нашата сопствена облека за фитнес во теретана за трчање е совршен избор за спортисти и фитнес ентузијасти кои сакаат да останат удобно и стилски додека вежбаат. Оваа 2-делна машка фудбалска тренерка е направена од висококвалитетни материјали кои се дизајнирани да ве одржуваат ладни и суви, дури и за време на вашите најригорозни тренинзи.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  PRODUCT INTRODUCTION

  Материјал: висококвалитетна полиестерска ткаенина

  Стил: 2-делна тренерка (дрес и долен дел)

  Големина: Достапен во низа големини за да одговараат на сите типови на тело

  Боја: приспособена боја (приспособливи бои достапни на барање)

  Pro12-xj2 (2)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  Pro12-xj1

  Обезбедете низа опции за прилагодување

  Нудиме низа опции за приспособување на нашите дресови и тренерки за трчање, вклучувајќи додавање лого на вашиот тим или компанија, избирање на сопствени бои и избор од различни фонтови и дизајни. Контактирајте не денес за да разговараме за вашите барања и да добиете понуда!

  OPTIONAL MATCHING

  Pro12-xj3

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect