loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Прилагодено трчање врвни сублимирани печатени единечни сингл А прилагодени тркачки бек 1
Прилагодено трчање врвни сублимирани печатени единечни сингл А прилагодени тркачки бек 2
Прилагодено трчање врвни сублимирани печатени единечни сингл А прилагодени тркачки бек 3
Прилагодено трчање врвни сублимирани печатени единечни сингл А прилагодени тркачки бек 4
Прилагодено трчање врвни сублимирани печатени единечни сингл А прилагодени тркачки бек 5
Прилагодено трчање врвни сублимирани печатени единечни сингл А прилагодени тркачки бек 6
Прилагодено трчање врвни сублимирани печатени единечни сингл А прилагодени тркачки бек 1
Прилагодено трчање врвни сублимирани печатени единечни сингл А прилагодени тркачки бек 2
Прилагодено трчање врвни сублимирани печатени единечни сингл А прилагодени тркачки бек 3
Прилагодено трчање врвни сублимирани печатени единечни сингл А прилагодени тркачки бек 4
Прилагодено трчање врвни сублимирани печатени единечни сингл А прилагодени тркачки бек 5
Прилагодено трчање врвни сублимирани печатени единечни сингл А прилагодени тркачки бек 6

Прилагодено трчање врвни сублимирани печатени единечни сингл А прилагодени тркачки бек

Овој резервоар со пердувести е изработен со мрежеста ткаенина која дише, која се чувствува мазна од допирот на бебето на кожата. Ова е најновиот и најтехничкиот сингл кој обезбедува помала тежина и нежно растегнување во ткаенината, додека микро-текстурата на внатрешната ткаенина помага во перформансите против прилепување додека чекорите по патеката. Прилагоденото приспособување на тркачки грб со рамна брава и споени шевови го намалуваат триењето. Ние.’среќни сте да го прилагодите за да одговара на вашиот бренд за активна облека.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT INTRODUCTION

  Изразете се во нашите сопствени сублимирани врвови за трчање


  Направени за динамични спортисти, нашите приспособливи самци за трчање се направени со лесна ткаенина што брзо се суши за да бидете ладни и удобно на патеките, патеките и патиштата 


  Прилагодениот дизајн на тркачки бек овозможува целосна подвижност, додека отворениот заден панел ја подобрува вентилацијата при испотени трчања. Покажете го вашиот уникатен стил со приспособување на овие врвови со ваша сопствена фотографија или графика користејќи ги нашите услуги за сублимирано печатење.


  Удри по тротоарот во сингл за трчање што сте единствено вие. Перформансите што ја отстрануваат влагата и приспособените сублимирани отпечатоци се обединуваат за врвно самоизразување и удобност.


  Ние сме среќни да го прилагодиме за да одговара на вашиот бренд за активна облека.

  07 (5)

  PRODUCT DETAILS

  11 (6)

  Прилагодена активна облека на следното ниво

  Однесете ја вашата облека за трчање на следното ниво со дизајнирање на свој сингл. Со приспособливи сублимирани отпечатоци, ткаенина што брзо се суши и конструкција без шило, изразете се во удобност.

  Прилагодливи отвори за вентилација & Мрежести панели

  Стратешки поставените мрежести панели и отсечените отвори на овие врвови ја оптимизираат можноста за дишење при интензивно кардио. Вградената вентилација каде што ви треба го одржува воздухот да циркулира додека вежбате се загрева.

  08 (5)
  09 (5)

  Прилагодено сублимирано печатење

  Направете ги овие единечни синглови уникатно за вас со сублимирано печатење фотографии со целосна покриеност. Изберете своја сопствена графика или фотографии за да го покажете вашиот личен талент. Енергичните сублимирани отпечатоци нема да избледат со миењето.

  Идеално одговара за трчање

  Со нивната флексибилна ткаенина и дизајн фокусиран на мобилноста, овие сопствени врвови за тркачки врати нудат идеално вклопување за трчање и тренинзи за издржливост. Отворениот грб ласка без да се стега.

  10 (4)

  OPTIONAL MATCHING

  1-17

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd 

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.


  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect