loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Прилагодена спортска облека за брзо сушење за дишење Фудбалска младинска фудбалска маичка за мажи за мажи 1
Прилагодена спортска облека за брзо сушење за дишење Фудбалска младинска фудбалска маичка за мажи за мажи 2
Прилагодена спортска облека за брзо сушење за дишење Фудбалска младинска фудбалска маичка за мажи за мажи 3
Прилагодена спортска облека за брзо сушење за дишење Фудбалска младинска фудбалска маичка за мажи за мажи 1
Прилагодена спортска облека за брзо сушење за дишење Фудбалска младинска фудбалска маичка за мажи за мажи 2
Прилагодена спортска облека за брзо сушење за дишење Фудбалска младинска фудбалска маичка за мажи за мажи 3

Прилагодена спортска облека за брзо сушење за дишење Фудбалска младинска фудбалска маичка за мажи за мажи

Нашата фабрика располага со најсовремена опрема за креирање на сопствена спортска облека со највисок квалитет. Ние користиме напредни машини за плетење, системи за сечење и опрема за шиење за да произведеме дресови за дишење и брзо сушење, приспособени на вашите точни спецификации. Со искусни техничари и меѓународни стандарди за контрола на квалитетот, обезбедуваме секој детал од ткаенината, сечењето, шиењето и логото да ги задоволат потребите на вашиот тим. Нашите иновативни методи на производство ни овозможуваат ефикасно да испорачаме приспособени униформи навремено.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  08 (25)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Лесната ткаенина овозможува неограничено движење, давајќи ви слобода да ги покажете своите вештини на теренот. Ергономскиот дизајн на дресот обезбедува совршено вклопување, овозможувајќи ви да се фокусирате на вашата игра без никакви одвлекувања.


  Не само што оваа фудбалска маичка се истакнува по функционалност, туку може да се пофали и со елегантен и модерен дизајн. Живописните бои и динамичните модели даваат смела изјава, како одраз на вашата страст за прекрасната игра. Без разлика дали го претставувате вашиот тим или играте секојдневен натпревар со пријателите, овој дрес ќе ве направи да се истакнете на теренот.


  Со својата издржлива конструкција, оваа фудбалска маичка е изградена да ги издржи строгостите на интензивната игра. Дизајниран е да издржи безброј натпревари, осигурувајќи дека ќе остане во врвна состојба долго време.


  Нашата сопствена спортска облека ви овозможува да го персонализирате вашиот фудбалски дрес по ваш вкус. Додајте го логото на вашиот тим, вашето име или други елементи на дизајн што го претставуваат вашиот уникатен стил. Истакнете се од толпата и дајте изјава со дрес кој е навистина ваш.


  07 (44)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  04 (73)

  Тимски услуги 

  Ние се стремиме да обезбедиме сеопфатна услуга за сите потреби за облека на вашиот тим. Нашите дизајнери ќе работат со вас за да создадат уникатен дизајн на дрес кој ќе ја оживее вашата визија. Нудиме целосно прилагодување на боите, поставување лого, нумерирање и сите други детали што ви се потребни. Нашиот продажен персонал дава упатства за избор на најдобрите ткаенини и карактеристики за вашиот буџет и спорт. Ние исто така нудиме тимски попусти, нарачки на големо, бесплатна испорака и исполнување, и посветени менаџери на сметки за да обезбедат одлична услуга.


  Дресови на навивачи

  Ние стручно применуваме печатени и извезени графики како тимски логоа, имиња и украси. Нашата специјализирана опрема создава чисти, сложени везови за остар професионален раб. Печатењето на екран применува повеќе бои со прецизно усогласување дури и на мали логоа или сложени дизајни. Винил за сечење со пренос на топлина го обликува секој слој беспрекорно. Со точната големина и поставеност, нашите опции за графичка апликација помагаат целосно да го оживеете вашиот дизајн.

  05 (74)
  06 (46)

  Графичка апликација

  Направете тимски дресови целосно ваши со нашите услуги за прилагодување. Испратете ни ги вашите логоа и преференции за бои за оптимална рекреација. Изберете од мноштво стилски ткаенини од лесни полиестери до најлони што ја отстрануваат влагата. Изберете имиња и броеви на играчи во различни фонтови и стилови на букви. Додадете ленти, ѕвезди или други акценти кои ги надополнуваат боите на вашиот тим. Опциите за дизајн се бесконечни.

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect