loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Комплет униформа за кошаркарски дресови со сопствена сублимирана мрежа за дише 1
Комплет униформа за кошаркарски дресови со сопствена сублимирана мрежа за дише 2
Комплет униформа за кошаркарски дресови со сопствена сублимирана мрежа за дише 3
Комплет униформа за кошаркарски дресови со сопствена сублимирана мрежа за дише 4
Комплет униформа за кошаркарски дресови со сопствена сублимирана мрежа за дише 1
Комплет униформа за кошаркарски дресови со сопствена сублимирана мрежа за дише 2
Комплет униформа за кошаркарски дресови со сопствена сублимирана мрежа за дише 3
Комплет униформа за кошаркарски дресови со сопствена сублимирана мрежа за дише 4

Комплет униформа за кошаркарски дресови со сопствена сублимирана мрежа за дише

Нашите кошаркарски униформи се направени од висококвалитетни ткаенини за дишење за максимална удобност. Со комплетни опции за прилагодување, можеме да создадеме уникатни униформи за сите видови кошаркарски клубови и тимови. Нашите услуги вклучуваат приспособен униформен дизајн, флексибилни количини на нарачки, брзо производство на примероци и навремена испорака на нарачки на големо. Ние се стремиме да ги обезбедиме најдобрите сопствени кошаркарски униформи додека ги надминуваме очекувањата на клиентите.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  篮球定制19

  PRODUCT INTRODUCTION

  Технологијата за печатење со сублимација овозможува целосно прилагодување на дизајнот на дресовите. Логото, имињата, броевите и другите графики на вашиот тим се вградени во ткаенината за живописно, трајно печатење кое нема да избледе или да се олупи. Овој метод на печатење обезбедува остри слики со висока резолуција и живописни бои кои навистина ја оживуваат вашата дизајнерска визија.


  Понудени во стандарден стил на тенџере, овие дресови се карактеризираат со лабаво атлетско вклопување и широки отвори за раце за целосен опсег на движење. Отворите за рака со низок отсек овозможуваат поголема вентилација и лесно движење. За целосно прилагодување, можете да изберете од опциите без ракави или кратки ракави, како и да го приспособите деколтето.


  Нашите кошаркарски дресови се совршени за клупски тимови, интрамурални и рекреативни лиги, младински тимови, средношколски и колеџ програми за кошарка, летни кампови и друго. Можеме да ги репродуцираме вашите постоечки дизајни или да обезбедиме целосно приспособени услуги за графички дизајн за да создадеме нови дресови што ќе го доловат уникатниот идентитет на вашиот тим.


  Со квалитет, можност за дишење и стил - нашите сублимирани кошаркарски дресови се подготвени да станат новата омилена униформа на вашиот тим. Најсовремените ткаенини и контролата на влага им овозможуваат на спортистите да останат енергични и фокусирани на играта. Оживувајте ги вашите дизајнерски идеи со целосно приспособени униформи што го прават вашиот тим да се истакнува на и надвор од теренот!

  未标题-11 (11)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  02 (54)

  Прилагодена услуга за униформа дизајн

  Со искусен дизајнерски тим, можеме да им помогнеме на клиентите да ги претворат своите идеи за еднообразен дизајн во реалност. Клиентите можат да ни го достават своето лого, шема на бои и сите други барања за дизајн. Нашите дизајнери потоа ќе создадат повеќе опции за дизајн од кои клиентите ќе можат да изберат. Можеме да ги приспособиме сите елементи вклучувајќи стил, комбинации на бои, логоа, броеви, имиња и многу повеќе. Со нашата дизајнерска експертиза, се погрижуваме униформите да го претставуваат имиџот и духот на тимот.

  Квалитетна ткаенина и изработка

  Ние користиме само висококвалитетни лесни полиестерски ткаенини кои обезбедуваат максимална можност за дишење и удобност. Ткаенините имаат добри способности за исфрлање на потта и брзо сушење. Со напредна опрема и квалификувани работници, обезбедуваме постојан квалитет и издржлива конструкција во секоја униформа што ја произведуваме. Униформите се оптимизирани за атлетски перформанси 

  03 (56)
  04 (55)

  Флексибилни количини на нарачки

  За разлика од другите фабрики кои бараат големи нарачки на големо, ние се грижиме за клиенти од сите големини. Ова им овозможува на новите клубови или мали тимови да добијат сопствени униформи без високи минимални барања за нарачка. За поголеми нарачки, нудиме намалени цени за нарачки на големо.

  Брзо земање примероци и производство

  Ние разбираме дека брзите примероци се важни за еднообразно финализирање на дизајнот. Ние произведуваме макети за дигитален дизајн во рок од 1 ден и физички примероци во рок од 3-5 дена. За масовно производство, можеме да испраќаме нарачки во рок од 15 дена по потврдата на примерокот. Експресно производство и испорака достапни за итни нарачки. Нашиот рационализиран процес овозможува брз пресврт во секоја фаза  

  05 (56)

  OPTIONAL MATCHING

  06 (23)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect