loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Прилагодено печатење со сублимација со квалитет на велосипедизам Џерси мажи 1
Прилагодено печатење со сублимација со квалитет на велосипедизам Џерси мажи 2
Прилагодено печатење со сублимација со квалитет на велосипедизам Џерси мажи 3
Прилагодено печатење со сублимација со квалитет на велосипедизам Џерси мажи 4
Прилагодено печатење со сублимација со квалитет на велосипедизам Џерси мажи 1
Прилагодено печатење со сублимација со квалитет на велосипедизам Џерси мажи 2
Прилагодено печатење со сублимација со квалитет на велосипедизам Џерси мажи 3
Прилагодено печатење со сублимација со квалитет на велосипедизам Џерси мажи 4

Прилагодено печатење со сублимација со квалитет на велосипедизам Џерси мажи

Искусете го врвниот комфор и стил со нашата машка велосипедска маичка за квалитетно печатење со сублимација. Дизајнирани имајќи ги предвид перформансите, нашите дресови се совршени за велосипедисти кои го бараат најдоброто. Со исклучителните можности за прилагодување на нашата фабрика, можеме да креираме дресови што ги задоволуваат уникатните потреби на клубовите и тимовите.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Нашите велосипедски дресови со квалитет за приспособено печатење со сублимација се изработени од висококвалитетни материјали кои дишат, ја отстрануваат влагата и брзо се сушат. Ова гарантира дека ќе останете ладни и суви за време на возењето, дури и во најпредизвикувачките услови. Дресовите се дизајнирани со удобно вклопување и овозможуваат слобода на движење, овозможувајќи ви да се претставите најдобро што можете.


  Со нашата техника за печатење со сублимација, можеме да создадеме живописни и издржливи дизајни кои нема да избледат или лупат со текот на времето. Можете да го прилагодите вашиот дрес со логото, боите и графиките на вашиот клуб или тим, што го прави вистински приказ на вашиот идентитет на пат. Нашиот квалификуван тим за дизајн ќе работи тесно со вас за да ја оживее вашата визија и да се погрижи секој детал да биде совршен.

  03 (42)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  04 (41)

  Висококвалитетни материјали

  Нашите велосипедски дресови се изработени од врвни материјали кои дишат, ја отстрануваат влагата и брзо се сушат, со што се чувствувате удобно за време на возењето.

  Прилагодено печатење со сублимација

  Персонализирајте го вашиот дрес со логото, боите и графиките на вашиот клуб или тим користејќи ја нашата техника за печатење со сублимација, обезбедувајќи живописни и долготрајни дизајни.

  05 (42)
  06 (30)

  Дише и ја отстранува влагата

  Материјалите што се користат во нашите дресови дишат и ја отстрануваат влагата, одржувајќи ве ладни и суви дури и за време на интензивни возења.

  Брзо време на пресврт

  Нашиот ефикасен производствен процес обезбедува брзи времиња на пресврт, за да можете да ги добивате вашите приспособени дресови навремено.

  07 (28)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect