loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес 1
Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес 2
Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес 3
Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес 4
Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес 5
Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес 6
Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес 7
Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес 1
Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес 2
Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес 3
Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес 4
Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес 5
Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес 6
Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес 7

Комплет спортски униформи за печатење со сублимација за тимски тренинг Фудбалски дрес

Дизајнирани за тимски тренинзи и натпревари, нашите фудбалски дресови се целосно приспособливи преку печатење со сублимација, совршено за тимови и клубови. Фудбалски униформи Користејќи напредна технологија за печатење, можеме да ги втиснеме вашите дресови, шорцеви, чорапи и друго со кој било дизајн, лого, име или број во живописна, долготрајна боја 

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  15 (7)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT INTRODUCTION

  Печатењето со сублимација гарантира дека дизајнот е беспрекорно интегриран во ткаенината за максимална удобност и перформанси. Изберете од нашиот лесен полиестерски материјал што дише, кој ја отстранува влагата за да ги одржува играчите ладни и суви 


  Ние нудиме различни стилови, вклучувајќи домашни, гостински и алтернативни дресови, шорцеви, чорапи и загревање за да го облечете целиот тим 


  Нашите фудбалски униформи се издржливи, но удобни со атлетски крој и конструкција. Дозволете ни да го облечеме целиот ваш тим или клуб со соодветни сублимирани униформи со професионален квалитет, приспособени според вашето брендирање и избор на бои/дизајн 


  Со брзиот пресврт и цените на големо, им олеснуваме на тимовите да изгледаат обединето и стилски на теренот. Контактирајте не денес за да добиете сопствена понуда!

  14 (12)

  PRODUCT DETAILS

  11 (17)

  Квалитетна градба

  Нашите фудбалски дресови се изработени од 100% полиестер дизајниран за издржливост, вентилација, мобилност и удобност. Мрежести облоги нуди насочена дише. Атлетското сечење обезбедува целосен опсег на движење. Двојно зашиени шевови и армирани лакти/рама се држат до абење и кинење на играта. Ткаенината што ја отстранува влагата ги одржува играчите ладни и суви. Со квалитетна изработка и врвни материјали, нашите дресови даваат елитни перформанси.

  Приспособување на тимот

  Ние го олеснуваме целиот ваш тим да изгледа кохезивно на теренот. Изберете го вашиот основен дизајн, шема на бои и логоа и ние ќе ги примениме на дресовите на секој играч, шорцевите, чорапите итн. Може да се додадат и нумерирање, имиња и други поединечни детали. Од младински клубови до професионалци, помагаме да се изгради тимски дух преку совршено усогласени униформи. Дозволете му на вашиот тим да даде храбра изјава додека ја покажувате вашата клупска гордост.

  12 (12)
  13 (12)

  Клуб & Лига способности

  Редовно ги облекуваме клубовите, училиштата, лигите и здруженијата со сублимирана опрема. Изберете заеднички дизајн за целата организација или индивидуализирајте ги тимовите. Одлично за градење дух! Нека играчите се гордеат што го претставуваат својот клуб во соодветни униформи. Нашиот производствен капацитет и големопродажните цени го олеснуваат опремувањето на големите групи.

  OPTIONAL MATCHING

  1-17

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd 

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.


  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (3)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect