loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Гости Пред натпревар Џерси Секојдневен Лесен фудбалски дрес со кратки ракави Прилагодено 1
Гости Пред натпревар Џерси Секојдневен Лесен фудбалски дрес со кратки ракави Прилагодено 2
Гости Пред натпревар Џерси Секојдневен Лесен фудбалски дрес со кратки ракави Прилагодено 1
Гости Пред натпревар Џерси Секојдневен Лесен фудбалски дрес со кратки ракави Прилагодено 2

Гости Пред натпревар Џерси Секојдневен Лесен фудбалски дрес со кратки ракави Прилагодено

Ние се истакнуваме во создавањето визуелно впечатливи и технички напредни дресови прилагодени за натпревари и активности пред натпреварот. Смелиот црвен дрес прикажан на сликата го покажува нашето мајсторство за печатење со сублимација, овозможувајќи ни беспрекорно да внесеме динамични обрасци и графики директно во самата ткаенина.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  08 (54)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Изработени од лесни материјали што дишат, нашите сопствени дресови за гости им даваат приоритет на удобноста и мобилноста на играчите, обезбедувајќи оптимални перформанси и на и надвор од теренот. Сложените дизајни не само што визуелно привлечни, туку и издржливи, отпорни на избледување и пукање дури и по постојано носење и перење.


  Во нашите најсовремени објекти, нашиот тим од квалификувани дизајнери тесно соработува со вас за да ја оживее вашата единствена визија. Од првичниот концепт до финалната продукција, ние ве водиме низ секој чекор од процесот на дизајнирање, нудејќи стручни совети и предлози за да се осигураме дека вашите гостински дресови точно го одразуваат идентитетот на вашиот тим и суштината на брендот.


  Нашите опции за персонализација ви овозможуваат дополнително да го подигнете присуството на вашиот тим. Нудиме приспособени услуги за печатење имиња и броеви со широк спектар на стилови на фонтови, бои и избори за поставување, создавајќи кохезивен и професионален изглед што го издвојува вашиот тим на патот.


  Без разлика дали опремувате младинска академија, аматерски клуб или професионален тим, нашите персонализирани услуги гарантираат дека вашите гостински дресови оставаат траен впечаток. Нудиме нарачки на големо и опции за големопродажни цени, што не прави идеален партнер за тимови и организации кои бараат висококвалитетна, приспособена спортска облека по конкурентни цени.

  03 (102)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  07 (73)

  Супер меки и брзо суви фудбалски дресови: полиестерски спандекс мешан дрес, мек, растеглив & брзо сушење.


  Различни дизајни за избор, различни тематски модели на фудбалски дресови за млади момчиња & девојчињата, како што се „БРАЗИЛ“ „ИТАЛИЈА“ „САД“ „ПОРТУГАЛИЈА“ „АРГЕНТИНА“ „МИА-МИ“ „ФРАНЦИЈА“ „МЕКСИКО“ „ГЕРМАНИЈА“ итн, моделите се во проширување.


  Добра идеја за спортски фан дресови, специјално за Јуниор & постари момчиња & дрес за фудбалски навивачи за девојки


  Производителот на дресови нуди индивидуална дизајнирана услуга. На организациите како што се компании, училишта, здруженија итн. им требаат десетици приспособени дресови за фудбалски игри (активности за вежбање), можат да кликнат приспособени за нарачки по мерка.

  Задебелени дизајни на комплети

  Нашиот дизајнерски тим е специјализиран за создавање смели и привлечни дизајни на комплети кои даваат изјава на патот. Енергичниот црвен дрес прикажан на сликата е одличен пример за нашата способност да креираме визуелно впечатливи обрасци и графики кои предизвикуваат почит и влеваат доверба кај вашите играчи, дури и кога играат надвор од дома.

  04 (103)
  05 (104)

  Лесни и дишечки ткаенини

  Приоритет ни е удобноста и перформансите на играчите со користење на лесни ткаенини кои многу дишат во нашите сопствени дресови за гости. Материјалот прикажан на сликата е дизајниран да ја исфрли влагата од телото, одржувајќи ги играчите ладни и суви во текот на целиот натпревар, а истовремено овозможувајќи неограничено движење на теренот.

  Sublimated Crest и интеграција на спонзори

  Преку нашите напредни техники за печатење со сублимација, ние беспрекорно ги интегрираме тимските грбови, логоата на спонзорите и другите дизајнерски елементи директно во ткаенината на вашите гостински дресови. Сложениот клубен грб прикажан на дресот на сликата е доказ за нашата способност прецизно да ги репродуцираме дури и најкомплексните графики со исклучителни детали и издржливост.

  06 (76)

  OPTIONAL MATCHING

  0001
  1 (2)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect