loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Прилагодено унисекс американски сет за кошаркарски дресови за брзо сушење со пруга со везење со сублимација 1
Прилагодено унисекс американски сет за кошаркарски дресови за брзо сушење со пруга со везење со сублимација 2
Прилагодено унисекс американски сет за кошаркарски дресови за брзо сушење со пруга со везење со сублимација 3
Прилагодено унисекс американски сет за кошаркарски дресови за брзо сушење со пруга со везење со сублимација 4
Прилагодено унисекс американски сет за кошаркарски дресови за брзо сушење со пруга со везење со сублимација 1
Прилагодено унисекс американски сет за кошаркарски дресови за брзо сушење со пруга со везење со сублимација 2
Прилагодено унисекс американски сет за кошаркарски дресови за брзо сушење со пруга со везење со сублимација 3
Прилагодено унисекс американски сет за кошаркарски дресови за брзо сушење со пруга со везење со сублимација 4

Прилагодено унисекс американски сет за кошаркарски дресови за брзо сушење со пруга со везење со сублимација

Како водечка фабрика за кошаркарски униформи, ние сме специјализирани за приспособени унисекс дресови со брзо сушење мрежеста ткаенина, печатење со сублимација и персонализација на везот. Со напредна опрема и искусни дизајнери, обезбедуваме висококвалитетни скроени униформи за сите типови на кошаркарски клубови и тимови. Нашите услуги вклучуваат сопствен дизајн, флексибилни количини на нарачки, брзо земање примероци и производство, заедно со сигурна услуга за клиенти 

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  篮球定制20

  PRODUCT INTRODUCTION

  Унисекс дизајнот на нашиот комплет за кошаркарски дресови обезбедува совршено вклопување и за мажи и за жени. Со својот разновиден стил, тој е погоден за играчи од сите возрасти и нивоа на вештини. Комплетот вклучува дрес и шорцеви, двата со впечатливи везови и детали со пруги кои додаваат допир на софистицираност на вашата кошаркарска облека.


  Она што го издвојува нашиот кошаркарски дрес е техниката на печатење со сублимација што се користи за создавање живописни и долготрајни дизајни. Процесот на сублимација осигурува дека боите и шарите на комплетот за дрес нема да избледат или излупат, дури и по повеќекратно перење. Можете да го прилагодите дизајнот со логото на вашиот тим, имињата на играчите и броевите, правејќи го навистина персонализирано и уникатно парче спортска облека.


  Без разлика дали сте професионален спортист, посветен кошаркарски ентузијаст или дел од тим, нашиот прилагоден унисекс американски сет за кошаркарски дресови со брзо сушење со везови со ленти сублимирани е совршен избор за вас. Подигнете ја вашата игра и дајте изјава на теренот со оваа исклучителна кошаркарска облека.

  未标题-11 (12)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  02 (55)

  Мрежеста ткаенина што дише

  Униформите ги конструираме користејќи лесна полиестерска мрежа која ја отстранува влагата и брзо се суши. Ткаенината има ситни перфорации кои овозможуваат максимална циркулација на воздухот. Овој мрежен материјал што дише ги одржува играчите ладни и суви дури и за време на интензивна игра 

  Печатење со сублимација 

  Со технологијата на сублимација, можеме да вградиме графики и отпечатоци во целосна боја директно во ткаенината на дрес за живописни, постојани дизајни. Од вашето уникатно лого до имињата и броевите на играчите, сите прилагодени елементи се споени во кошулите за долготраен квалитет без пукање или лупење.

  03 (57)
  04 (56)

  Димензионирање на млади и возрасни 

  Ги сместуваме сите возрасти со мали, средни, големи младински димензии и возрасен XS-5XL. Секој играч добива униформа прилагодена на нивните мерки за најдобро можно вклопување 

  Клуб & Приспособување на тимот

  Ние ги рекреираме постоечките тимски дизајни или развиваме нови концепти од нула. Нашите дизајнери приспособуваат бои, графики, логоа, имиња, броеви и спонзори според вашите барања. Секој детал е скроен да го претставува вашиот клуб или тим.

  05 (57)

  OPTIONAL MATCHING

  06 (23)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect