loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Прилагодено вежбање тенис за трчање Носете секојдневен спортски голф атлетски тенис фустан 1
Прилагодено вежбање тенис за трчање Носете секојдневен спортски голф атлетски тенис фустан 2
Прилагодено вежбање тенис за трчање Носете секојдневен спортски голф атлетски тенис фустан 3
Прилагодено вежбање тенис за трчање Носете секојдневен спортски голф атлетски тенис фустан 1
Прилагодено вежбање тенис за трчање Носете секојдневен спортски голф атлетски тенис фустан 2
Прилагодено вежбање тенис за трчање Носете секојдневен спортски голф атлетски тенис фустан 3

Прилагодено вежбање тенис за трчање Носете секојдневен спортски голф атлетски тенис фустан

Прилагодливи опции за да можете вистински да го направите тенисот да носи свој. Изберете го вашиот монограм, лого на тимот или лична порака за да се прикаже гордо на висококвалитетни врвови и фустани 

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  PRODUCT INTRODUCTION

  Дизајниран имајќи го предвид активниот тенисер, овој фустан е изработен со користење на висококвалитетни материјали кои нудат одлични својства за отстранување на влагата, одржувајќи ве ладни и суви за време на интензивните тренинзи и натпревари. Лесната ткаенина овозможува неограничено движење, осигурувајќи дека можете лесно да стигнете до секој агол на теренот.


  Фустанот има модерен и елегантен дизајн кој без напор преминува од тениско игралиште во лежерни излегувања. Нејзината додворувачка силуета и живописни опции за бои го прават впечатливо парче во секоја атлетска гардероба. Без разлика дали одите во теретана, играте голф или се занимавате со некоја друга спортска активност, овој фустан е совршен избор.


  Атлетски фустан за тенис за трчање прилагодено за вежбање Вградените шорцеви се опремени и со практични џебови, што ви овозможуваат да носите мали неопходни работи како што се клучеви, карти или дури и тениско топче. за да можете да се фокусирате на вашата игра без никакви одвлекувања.


  Со својата ткаенина што дише и брзо се суши, овој фустан е идеален и за трчање и други тренинзи со висок интензитет. Обезбедува оптимална вентилација за да ви биде удобно и фокусирано, овозможувајќи ви да ги поместите вашите граници и да ги постигнете вашите фитнес цели.


  Без разлика дали сте професионален спортист или секојдневен ентузијаст за тенис, нашата облечена облека за тенис за трчање прилагодено за вежбање, атлетски тениски фустан за спортски голф е задолжителен додаток во вашата колекција на спортска облека.

  01 (83)

  PRODUCT DETAILS

  3 (7)

  Тениски стил создаден за вас

  Без разлика дали сте професионалец, редовен клуб или воин за викенд, имаме тениска облека дизајнирана за сите нивоа на игра. Направивме стилови со високи перформанси кои ги спојуваат функционалноста и индивидуалниот вкус. Дозволете им на нашите експерти да ви помогнат да го пронајдете или дизајнирате она што ви треба за да изгледате и да го одиграте вашето лично најдобро.

  Направено по мерка

  Работејќи според вашите точни мерења, ќе ја прилагодиме тениската облека за совршено персонализирано вклопување. Изберете од прототипните стилови и приспособените измени како монограми, обликување на половината или прилагодување на должината. Совршен за наоѓање на вашата идеална форма или прецизно претставување на тим.

  4 (5)
  6

  Клубски партнерства

  Преку ексклузивни соработки, дизајниравме посакуван изглед на дресови за над 3000 врвни клубови ширум светот. Партнерството стратешки ни овозможува да обезбедиме прилагодена облека што го истакнува брендирањето на клубовите, придобивките за членовите и можностите за претставување на/оф терен. Прашајте за специјални програми.

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  OPTIONAL MATCHING

  1-17

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd 

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.


  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (3)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect