loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Дизајн спортска облека класични фудбалски кошули Прилагодени ретро фудбалски дрес за мажи 1
Дизајн спортска облека класични фудбалски кошули Прилагодени ретро фудбалски дрес за мажи 2
Дизајн спортска облека класични фудбалски кошули Прилагодени ретро фудбалски дрес за мажи 1
Дизајн спортска облека класични фудбалски кошули Прилагодени ретро фудбалски дрес за мажи 2

Дизајн спортска облека класични фудбалски кошули Прилагодени ретро фудбалски дрес за мажи

Одговарајте на старата школа со нашите прилагодени класични фудбалски дресови. Додајте своја сопствена графика и брендирање инспирирана од ретро, ​​за иконски винтиџ изглед. Изберете од задебелени бои и стилови или креирајте уникатни дизајни што го доловуваат наследството на вашиот клуб. Овие дресови со печатење им овозможуваат на играчите и навивачите да го прослават своето тимско наследство во релаксирана удобност. Без разлика дали сте на теренот или на трибините, овие ретро комплети ја прикажуваат вашата страст за прекрасната игра со индивидуален шмек.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  ZQ10

  PRODUCT INTRODUCTION

  Прилагодувањето лежи во срцето на нашите класични фудбалски маички. можете да создадете навистина уникатен и персонализиран ретро фудбалски дрес. Од изборот на омилените комбинации на бои до додавањето на вашето име, претпочитаниот број или дури и логото на вашиот тим, можностите се бескрајни. Ова ниво на прилагодување ви овозможува да го покажете вашиот индивидуален стил и да ја изразите вашата страст за играта.


  Ние разбираме дека удобноста е најважна во спортската облека, поради што нашите класични фудбалски кошули се направени со висококвалитетни материјали. Ткаенината е избрана поради нејзината дишливост, својствата за отстранување на влага и издржливоста, обезбедувајќи оптимални перформанси на и надвор од теренот. Уживајте во неспоредлива удобност додека ги облекувате нашите кошули за време на интензивни натпревари или секојдневно носење.


  Нашите класични фудбалски кошули не се само облека; тие се изјава за вашата благодарност за класичната фудбалска естетика. Носете ги гордо на спортски настани, друштвени собири или едноставно како моден избор. Разновидноста на овие кошули ги надминува границите на спортската облека, што ги прави суштински додаток на секоја стилска машка гардероба.

  03 (22)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  07 (20)

  - Додајте своја сопствена графика, бои и брендирање инспирирана од ретро за винтиџ тимски стил


  - Изберете од задебелени шаблони за враќање или креирајте целосно сопствени дизајни


  - Изработено од меки, лесни ткаенини што ја отстрануваат влагата за удобност


  - Напредната технологија за печатење ги применува деталите со неверојатна точност


  - Опуштеното вклопување овозможува лесна подвижност на теренот или на трибините 


  - Играчите можат да одговараат како минатите великани во овие печатени винтиџ дресови


  - Навивачите можат да ја покажат својата доживотна лојалност на тимски начин на стара школа


  - Комбинирајте со фармерки, џогери или шорцеви за лежерен спортски стил 


  - Без разлика дали играте или гледате, овие дресови ја покажуваат вашата клупска гордост  


  - Машинско перење ладно, сушење на ниско ниво за да се одржат живи бои и отпечатоци

  Автентичен ретро апел

  Нашите класични фудбалски кошули се дизајнирани да предизвикаат чувство на носталгија за златната ера на фудбалот. Секој елемент, од традиционалните дизајни на јаките до дезени и амблеми инспирирани од гроздобер, е внимателно изработен за да го повтори автентичниот ретро изглед. Носењето на овие дресови ќе ве врати назад во иконските моменти од фудбалската историја.

  04 (21)
  05 (21)

  Разновиден и стилски

  Овие дресови не се ограничени само на фудбалскиот терен. Тие без напор преминуваат од спортска во стилска секојдневна облека, што ги прави погодни за различни прилики. Носете ги на игри, друштвени собири или како дел од вашиот секојдневен моден ансамбл.

  Лесна нега

  Овие кошули се дизајнирани за погодност. Тие се перат во машина и бараат слабо одржување, што ги прави лесни за чистење и грижа.

  06 (19)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14
  1 (2)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect