loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Дизајнирајте ја вашата сопствена машка тренерка за фудбалски тренинзи со големи димензии 1
Дизајнирајте ја вашата сопствена машка тренерка за фудбалски тренинзи со големи димензии 2
Дизајнирајте ја вашата сопствена машка тренерка за фудбалски тренинзи со големи димензии 3
Дизајнирајте ја вашата сопствена машка тренерка за фудбалски тренинзи со големи димензии 1
Дизајнирајте ја вашата сопствена машка тренерка за фудбалски тренинзи со големи димензии 2
Дизајнирајте ја вашата сопствена машка тренерка за фудбалски тренинзи со големи димензии 3

Дизајнирајте ја вашата сопствена машка тренерка за фудбалски тренинзи со големи димензии

Приспособливиот дизајн ви овозможува да изберете од низа опции за брендирање, вклучувајќи логоа, имиња и броеви, за да создадете уникатна и персонализирана опрема за обука.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  PRODUCT INTRODUCTION

  - Изграден од материјали со врвен квалитет, кој обезбедува удобност и издржливост на теренот за време на играта

  - Техниката за печатење со сублимација обезбедува можност за прикажување живописни бои и прецизна графика

  - Прилагодената персонализација преку име, графика и шеми на бои нуди уникатен изглед за вашиот тим

  - Лесните и дишечки материјали обезбедуваат движење со целосен опсег на носителот

  - Достапен во низа големини дизајнирани да ги носат играчи од сите возрасти и нивоа на вештини

  - Материјалите што се перат во машина овозможуваат лесно чистење и спремни за повторна употреба

  26-xj1

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  Зголемете ги топлинските и заштитните ефекти

  Покрај неговиот стилски дизајн, тренерката за машки преголеми прилагодени фудбалски тренинзи е исто така дизајнирана да ги подобри вашите перформанси. Јакната со целосен патент има јака со висок врат за дополнителна топлина и заштита.

  26-xj3
  26-xj2

  Обезбедете оптимална удобност и издржливост

  Оваа тренерка е дизајнирана да обезбеди оптимална удобност и издржливост за време на интензивни тренинзи. Со овој производ, можете да ја дизајнирате вашата сопствена тренерка и да изберете од опсегот на бои, големини и материјали за да создадете уникатен изглед кој одговара на вашите преференции.

  26-xj4

  Прилагоден дрес за фудбалски тренинг

  Прилагодената тренерка за фудбалски тренинг е совршена комбинација на удобност, стил и перформанси. Со овој производ, имате можност да дизајнирате сопствена тренерка за да одговара на вашиот уникатен стил и преференции.

  Повеќе опции за прилагодување

  Опциите за прилагодување се бескрајни, со можност за избор на шема на бои, додавање логоа или текст и избор на поставување на секој елемент, додека панталоните имаат еластичен појас и прилагодлив врв за влечење за сигурно и удобно вклопување.

  26-xj5

  OPTIONAL MATCHING

  26-xj6

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (2)
  11
  3 (3)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect