loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Модно лесна мрежа за дишење OEM ODM лого прилагодено кошаркарско елек униформа дрес 1
Модно лесна мрежа за дишење OEM ODM лого прилагодено кошаркарско елек униформа дрес 2
Модно лесна мрежа за дишење OEM ODM лого прилагодено кошаркарско елек униформа дрес 3
Модно лесна мрежа за дишење OEM ODM лого прилагодено кошаркарско елек униформа дрес 4
Модно лесна мрежа за дишење OEM ODM лого прилагодено кошаркарско елек униформа дрес 1
Модно лесна мрежа за дишење OEM ODM лого прилагодено кошаркарско елек униформа дрес 2
Модно лесна мрежа за дишење OEM ODM лого прилагодено кошаркарско елек униформа дрес 3
Модно лесна мрежа за дишење OEM ODM лого прилагодено кошаркарско елек униформа дрес 4

Модно лесна мрежа за дишење OEM ODM лого прилагодено кошаркарско елек униформа дрес

Подигнете ја вашата кошаркарска игра со нашиот униформен дрес со униформа за кошарка со елече со лого на OEM ODM со модно напредно и дише. Дизајниран за оптимални перформанси и стил, овој кошаркарски дрес нуди супериорна удобност, можност за дишење и прилагодување. Со производителот на кошаркарски униформи Healy и експертизата на фабриката за прилагодување, можеме да создадеме уникатен и професионален изглед кој го претставува вашиот клуб или тим.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  Custom Basketball Vest

  PRODUCT INTRODUCTION

  Ултра лесната изработка на мрежа ги одржува играчите ладни без да се загрозува стилот или покриеноста. Сложено ткаените текстури ги прикажуваат логоата напред и назад дури и за време на најинтензивните вежби.


  Целосното прилагодување овозможува прегледување и печатење на уникатни логоа преку нарачки на големо. Поставувањето напред и назад ги овозможува сите агли на изложеност на вашиот бренд 


  Додавањето детали како раглан ракави, ребрести јаки и дупки на палецот ја подобрува вентилацијата и опсегот на движење. Најсовремените мрежести ткаенини ги надминуваат индустриските стандарди за дише.


  Поддржано со долгогодишна експертиза за производство на облека за тимски спортови. Издржливата конструкција и засилените шевови обезбедуваат логоа да останат живописни преку ригорозни практики.


  Прилагодете ги модните кошаркарски елеци ODM денес. Облечете цели тимови во кохезивна лесна мрежа која е совршена за претставување на вашиот бренд за време на тренинзите со горд комфор и стил. Цените на големо ги прават големите нарачки достапни за сите.

  Custom Basketball Uniform Manufacturer

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  Custom Basketball Vest Supplier - Healy Sportswear

  Модерен дизајн

  Дрес за униформа на кошаркарски елек има модерен дизајн кој комбинира стил и функционалност. Елегантниот и модерен изглед ќе го направи вашиот тим да се истакне на теренот, додека лесната и мрежеста ткаенина што дише обезбедува максимална удобност за време на играта.

  Прилагодување на логото на OEM и ODM

  Додадете личен допир на дресот на униформата на вашиот кошаркарски елек со нашата услуга за прилагодување на логото OEM и ODM. Нашата фабрика има можност да го вгради логото на вашиот клуб или тим на дресот, создавајќи професионален и уникатен дизајн кој го прикажува идентитетот на вашиот тим.

  Custom Basketball Uniform Manufacturer
  Basketball Uniform Supplier

  Дише и лесен

  Останете ладни и удобни за време на интензивните кошаркарски сесии со нашата мрежеста ткаенина што дише и лесна. Напредната технологија за отстранување на влага овозможува ефикасно испарување на потта, одржувајќи ве суви и фокусирани на вашата игра.

  Клубски и тимски услуги

  Ние нудиме сеопфатни услуги за клубови и тимови, задоволувајќи ги вашите специфични потреби. Без разлика дали ви требаат дресови за еден тим или за цела лига, нашиот посветен тим тесно ќе соработува со вас за да се осигура дека вашите барања се исполнети.

  Custom Basketball Uniform Manufacturer

  OPTIONAL MATCHING

  Basketball Uniform Manufacturer

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален прилагоден производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања. Добредојдовте да се распрашате за сопствен кошаркарски елек  цена, ние сме најдобриот избор на производители на кошаркарски униформи.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  Healy Sportswear Manufacturer - Custom Basketball Uniform
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect