loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Фудбалски тренинг сет со долги ракави Спортска јакна со патент за машка спортска облека 1
Фудбалски тренинг сет со долги ракави Спортска јакна со патент за машка спортска облека 2
Фудбалски тренинг сет со долги ракави Спортска јакна со патент за машка спортска облека 3
Фудбалски тренинг сет со долги ракави Спортска јакна со патент за машка спортска облека 1
Фудбалски тренинг сет со долги ракави Спортска јакна со патент за машка спортска облека 2
Фудбалски тренинг сет со долги ракави Спортска јакна со патент за машка спортска облека 3

Фудбалски тренинг сет со долги ракави Спортска јакна со патент за машка спортска облека

Дизајниран е со фокус на обезбедување удобност, издржливост и одлична можност за дишење. Комплетот вклучува јакна и соодветни панталони, што го прави совршен за тренирање при постудени временски услови.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  PRODUCT INTRODUCTION

  - Изграден од материјали со врвен квалитет, кој обезбедува удобност и издржливост на теренот за време на играта

  - Техниката за печатење со сублимација обезбедува можност за прикажување живописни бои и прецизна графика

  - Прилагодената персонализација преку име, графика и шеми на бои нуди уникатен изглед за вашиот тим

  - Лесните и дишечки материјали обезбедуваат движење со целосен опсег на носителот

  - Достапен во низа големини дизајнирани да ги носат играчи од сите возрасти и нивоа на вештини

  - Материјалите што се перат во машина овозможуваат лесно чистење и спремни за повторна употреба

  28-xj1

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  28-xj2

  Постојат повеќе бои за избор

  Оваа спортска јакна со патент со долги ракави комплет за фудбалски тренинг е достапна во повеќе бои, што го олеснува усогласувањето со боите на вашиот тим или создавање уникатен изглед кој одговара на вашиот стил. Совршено е за фудбалски тимови, тренери и индивидуални играчи кои бараат врвна спортска облека.

  Изработени од лесни и издржливи материјали

  Комплетот вклучува и елегантна спортска јакна со практично затворање со патент. Јакната е изработена од лесен и издржлив материјал, обезбедувајќи удобност и заштита од елементите. Со својот модерен дизајн, оваа јакна ќе се погрижи да изгледате одлично додека тренирате или се загревате.

  28-xj3
  28-xj4

  Обезбедување одлична дишеност и удобност

  Изработен од висококвалитетни материјали, овој сет за обука нуди неспоредливи перформанси, издржливост и стил. Лесната ткаенина што ја отстранува влагата нуди одлична дише и удобност за време на интензивни тренинзи. Совршен е за фудбалери кои сакаат да останат ладни и суви дури и кога се потат.

  Одржувајте удобност и мода

  Без разлика дали сте фудбалер, тркач или кој било друг тип спортист, нашата спортска јакна за машки патент со долги ракави за фудбалски тренинг е совршен избор за да останете удобно и стилски за време на тренинзите. Нарачајте го вашето денес и искусете ја разликата сами!

  28-xj5

  OPTIONAL MATCHING

  28-xj6

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (2)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect