loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Жешка продажба, прилагодена спортска облека со големи димензии Фудбалска машка јакна за патеки со сет со качулки 1
Жешка продажба, прилагодена спортска облека со големи димензии Фудбалска машка јакна за патеки со сет со качулки 2
Жешка продажба, прилагодена спортска облека со големи димензии Фудбалска машка јакна за патеки со сет со качулки 3
Жешка продажба, прилагодена спортска облека со големи димензии Фудбалска машка јакна за патеки со сет со качулки 4
Жешка продажба, прилагодена спортска облека со големи димензии Фудбалска машка јакна за патеки со сет со качулки 5
Жешка продажба, прилагодена спортска облека со големи димензии Фудбалска машка јакна за патеки со сет со качулки 6
Жешка продажба, прилагодена спортска облека со големи димензии Фудбалска машка јакна за патеки со сет со качулки 1
Жешка продажба, прилагодена спортска облека со големи димензии Фудбалска машка јакна за патеки со сет со качулки 2
Жешка продажба, прилагодена спортска облека со големи димензии Фудбалска машка јакна за патеки со сет со качулки 3
Жешка продажба, прилагодена спортска облека со големи димензии Фудбалска машка јакна за патеки со сет со качулки 4
Жешка продажба, прилагодена спортска облека со големи димензии Фудбалска машка јакна за патеки со сет со качулки 5
Жешка продажба, прилагодена спортска облека со големи димензии Фудбалска машка јакна за патеки со сет со качулки 6

Жешка продажба, прилагодена спортска облека со големи димензии Фудбалска машка јакна за патеки со сет со качулки

Брза глобална испорака. Неспоредлива услуга. Целосни сопствени прегледи дигитално. Достапни рефус попусти 

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  Soccer Track Jacket With Hoodies Set

  PRODUCT INTRODUCTION

  Еве детален преглед на производот за сопствените фудбалски тренерки:


  Прилагодени големи комплети тренерки за максимална удобност  


  Песна Худи:

  Обилно исечените руно блузи го спојуваат стилот и функцијата. Целосните патенти и прилагодливите жици го прилагодуваат протокот на воздух и се вклопуваат. Предните кенгурски џебови и ребрести облоги ја подобруваат силуетата  


  Песна панталони:  

  Пространите спортски панталони нудат кадифен комфор. Еластичните појаси и манжетни ја одржуваат завесата без ограничување. Страничните и задните џебови обезбедуваат складирање 


  Премиум дизајн:

  Неспоредлива мекост и задржување на движењата во ткаенините. Квалитетната конструкција обезбедува трајна сигурност во текот на сезоните на игра и патување 


  Зошто да не изберете нас:

  Брза глобална испорака. Неспоредлива услуга. Целосни сопствени прегледи дигитално. Достапни рефус попусти.

  Custom Soccer Tracksuits

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  Custom Jacket And Hoodie

  Темка & Сопствено

  Јакната и хаубата се направени од врвна мешавина од памук-поли за лесна топлина и дишење. Преголемото вклопување е великодушно исечено за целосен опсег на движење. Ребрести манжетни и појас обезбедуваат удобно вклопување. Ткаенината брзо се суши за да биде во чекор со темпото на играта 

  Опции за приспособување

  Ние нудиме целосни услуги за прилагодување за да го брендирате вашиот сет уникатно. Поставете лого, гребен или дизајн на вашиот тим и ние прецизно ќе го реплицираме преку вез. Изберете поставеност на градите, ракавите или грбот. Можете исто така да ги приспособите стилот, боите и графиката. Малите минимуми ви дозволуваат да тестирате нови дизајни.

  Custom Soccer Jacket
  Soccer Hoodies Custom

  Тешкос

  Нашите ткаенини и методи на градба произведуваат комплети кои минатата сезона по сезона. Критичните точки на стрес се зајакнати за долговечност. Прилагодената графика ја одржува својата живост по повеќекратно перење. Брендирањето на вашиот тим ќе остане смело игра по натпревар 

  Клубски услуги

  Посветени сме на партнерство со клубовите преку попусти за нарачки на големо, брендирани онлајн продавници и многу повеќе. Едноставните системи за нарачка го прават брзо надополнувањето на тимската облека. Консултациите за дизајн гарантираат дека вашиот тим секогаш изгледа најдобро. Комуникацијата е рационализирана за искуство без проблеми.

  14 (10)

  OPTIONAL MATCHING

  Custom Soccer Jerseys

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect