loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Најновиот дизајн Кошаркарски дрес со мрежа за дишење за машки кошаркарски униформи 1
Најновиот дизајн Кошаркарски дрес со мрежа за дишење за машки кошаркарски униформи 2
Најновиот дизајн Кошаркарски дрес со мрежа за дишење за машки кошаркарски униформи 3
Најновиот дизајн Кошаркарски дрес со мрежа за дишење за машки кошаркарски униформи 4
Најновиот дизајн Кошаркарски дрес со мрежа за дишење за машки кошаркарски униформи 5
Најновиот дизајн Кошаркарски дрес со мрежа за дишење за машки кошаркарски униформи 6
Најновиот дизајн Кошаркарски дрес со мрежа за дишење за машки кошаркарски униформи 1
Најновиот дизајн Кошаркарски дрес со мрежа за дишење за машки кошаркарски униформи 2
Најновиот дизајн Кошаркарски дрес со мрежа за дишење за машки кошаркарски униформи 3
Најновиот дизајн Кошаркарски дрес со мрежа за дишење за машки кошаркарски униформи 4
Најновиот дизајн Кошаркарски дрес со мрежа за дишење за машки кошаркарски униформи 5
Најновиот дизајн Кошаркарски дрес со мрежа за дишење за машки кошаркарски униформи 6

Најновиот дизајн Кошаркарски дрес со мрежа за дишење за машки кошаркарски униформи

Целосно приспособете ги предните, задните и ракавите на вашите кошаркарски дресови. Изберете од повеќе опции за боја и големина. Одлично за клубови, интрамурални и рекреативни тимови!

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  PRODUCT INTRODUCTION

  Изразете го вашиот тимски дух со нашите прилагодени кошаркарски дресови! Направени од лесна мрежа за дишење, овие квалитетни дресови го содржат името на вашиот тим, логото и броевите на играчите испечатени со живописни детали.


  - Лесна полиестерска мрежа за дишење 

  - Прилагодено сублимирано име и логоа на тимот

  - Заострено одговара за атлетски перформанси

  - Ја отстранува влагата и брзо се суши

  - Прилагодете ги предните, задните, ракавите

  - Издржлива конструкција што се пере во машина

  - Идеален за клупски, интрамурални и репрезентативни тимови

  - Достапен во повеќе бои и големини


  Создадете свои сопствени кошаркарски дресови со најновиот атлетски дизајн денес!

  11-xj7

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  11-xj8

  Детали за квалитет

  Деталите се тие што ги одвојуваат обичните дресови од премиум униформите. Нашите кошаркарски дресови се смислено дизајнирани и конструирани имајќи ги предвид спортистите. Заостреното вклопување, затегнатите шевови, мазната облога на вратот и мрежата што дише, сето тоа ги оптимизира активните перформанси. Квалитетните материјали, прецизното производство и стручното печатење со сублимација се здружуваат за да создадат дресови со кои ќе се гордеете на теренот. Стоиме зад нашите производи со одлична услуга и поддршка за клиентите.

  Лесна мрежеста ткаенина

  Изработени од лесна мрежеста ткаенина од полиестер, овие кошаркарски дресови ја оптимизираат можноста за дишење и вентилација за играчите да се чувствуваат ладно и суво на теренот. Флексибилниот мрежест материјал го подобрува протокот на воздух за да дозволи топлината да избега, додека ткаенината што ја исфрла потта ја повлекува влагата од кожата и брзо ја шири низ површината на дресот за да се исуши во рекордно време. Останете удобно дури и за време на најинтензивната игра.

  11-xj9
  11-xj10

  Живописни сопствени дизајни

  Направете го вашиот тим да се истакне со живописни приспособени дизајни. Користејќи напредна технологија за печатење со сублимација, го отпечатуваме името на вашиот тим, логото, бројките и другите графики со задебелени трајни бои. Прилагодените дизајни навистина се појавуваат против мрежестата ткаенина. Целосно приспособете ги предните, задните, ракавите со вашето уникатно брендирање. Изберете од повеќе опции за боја за да одговараат на вашиот тимски дух.

  Фит за атлетски перформанси

  Конструирани со атлетско заострено вклопување, овие дресови се дизајнирани за оптимално движење и удобност на теренот. Флексибилната мрежеста ткаенина и стратешката конструкција ви овозможуваат слободно да се движите во секоја насока, додека одржувате целосна покриеност. Технологијата за отстранување на влага во ткаенината што апсорбира пот ве одржува суви и удобни, дури и кога се зголемува интензитетот на играта. Мазните шевови со рамен блок спречуваат иритација и триење на кожата додека трчате нагоре и надолу по теренот 

  11-xj11

  OPTIONAL MATCHING

  1-17

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (2)
  11
  3 (2)
  4 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect