loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 1
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 2
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 3
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 4
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 5
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 6
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 7
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 8
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 9
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 10
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 11
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 1
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 2
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 3
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 4
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 5
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 6
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 7
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 8
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 9
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 10
Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес 11

Најнови униформи за спортска облека за мажи во фудбал од Џерси Прилагодено фудбалски фудбалски дрес

Со нашите приспособливи опции, можете да дизајнирате фудбалски дрес што го одразува вашиот уникатен стил и тимски дух. Без разлика дали сакате едноставно лого или сложен дизајн, нашата технологија за дигитално печатење го доловува секој детал со прецизност и точност.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  PRODUCT INTRODUCTION

  Најновата спортска облека за мажи во Џерси Прилагодени Фудбалски Фудбалски дресови е совршен избор на облека и за поединечни играчи и за фудбалски тимови. Направен од висококвалитетни материјали, овој прилагоден фудбалски дрес нуди исклучителна удобност и перформанси.

  Pro2_xj1

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  Pro2_xj2

  Најдобра дишеност и апсорпција на влага

  Овој фудбалски дрес обезбедува оптимални својства за вентилација и отстранување на влага, одржувајќи ве ладни и удобни за време на интензивна физичка активност. Со својот лесен и дише материјал, најновите спортски униформи за машки фудбалски униформи на Џерси е совршен за спортисти кои сакаат да се претстават најдобро што можат.

  Погоден за спортски активности

  Најнова спортска облека за машки фудбалски дресови униформи прилагодени за фудбалски фудбалски дрес Висококвалитетниот полиестерски материјал е совршен за спортски активности. Својствата за отстранување на влага и дишење на прилагодениот фудбалски дрес гарантираат дека ќе останете суви и удобни за време на интензивните активности.

  Pro2_xj3
  Pro2_xj4

  Приспособливо печатење

  Приспособливиот процес на печатење го доловува секој детал, боја и форма со прецизност и квалитет, обезбедувајќи вам и на вашиот тим уникатен и професионален изглед. Дизајнот на фудбалскиот дрес се одликува со удобно вклопување и издржлива конструкција, што гарантира дека може да ги издржи строгостите на фудбалските натпревари.

  Прилагодените фудбалски дресови се совршени за индивидуални играчи и тимови

  Прилагодениот фудбалски дрес е совршен и за поединечни играчи и за тимови. Без разлика дали тренирате, се натпреварувате или едноставно сакате да изгледате најдобро, овој фудбалски дрес е совршен за вашата колекција атлетска облека.

  Pro2_xj5

  OPTIONAL MATCHING

  Pro1_xj6

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (2)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect