loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Долг ракав дишечки плус големина 100% полиестерски фудбалски кошули, комплет фудбалски тимски униформи 1
Долг ракав дишечки плус големина 100% полиестерски фудбалски кошули, комплет фудбалски тимски униформи 2
Долг ракав дишечки плус големина 100% полиестерски фудбалски кошули, комплет фудбалски тимски униформи 3
Долг ракав дишечки плус големина 100% полиестерски фудбалски кошули, комплет фудбалски тимски униформи 1
Долг ракав дишечки плус големина 100% полиестерски фудбалски кошули, комплет фудбалски тимски униформи 2
Долг ракав дишечки плус големина 100% полиестерски фудбалски кошули, комплет фудбалски тимски униформи 3

Долг ракав дишечки плус големина 100% полиестерски фудбалски кошули, комплет фудбалски тимски униформи

Нашите сопствени униформи со плус големина им овозможуваат на сите играчи да се чувствуваат сигурни на теренот. Направени од 100% полиестер што дише, нашите комплети за кошули и шорцеви се прилагодени за големини XL и нагоре.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  08 (24)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Изработени со прецизно внимание на деталите, овие фудбалски маички се дизајнирани да обезбедат максимална удобност и перформанси на теренот. Дизајнот со долги ракави нуди дополнителна покриеност и заштита, што го прави погоден за различни временски услови. Ткаенината од 100% полиестер што дише обезбедува оптимален проток на воздух, одржувајќи ве ладни и суви во текот на играта.


  Нашите опции со плус големина се грижат за спортисти од сите големини, обезбедувајќи секој играч да се чувствува удобно и самоуверено во својата униформа. Ние веруваме дека секој играч заслужува совршено вклопување, а нашите инклузивни опции за големина ја одразуваат таа посветеност.


  Изработени од висококвалитетни материјали, униформите на нашите фудбалски тимови се изградени да ги издржат барањата на интензивната игра. Издржливата 100% полиестерска ткаенина е дизајнирана да издржи ригорозни тренинзи и натпревари, обезбедувајќи долготрајни перформанси.


  Со нашите опции за прилагодување, имате слобода да креирате уникатна тимска униформа која го претставува идентитетот на вашиот тим. Додајте го логото на вашиот тим, имињата на играчите и броевите за да ја направите секоја униформа персонализирана и карактеристична. Нашите експерти за дизајн ќе соработуваат тесно со вас за да ја оживеат вашата визија, осигурувајќи дека секој детал е совршен.

  03 (71)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  04 (72)

  Ткаенина што дише

  Кошулите и шорцевите се направени од лесна 100% полиестерска мрежа со својства за отстранување на влага. Ова овозможува максимален проток на воздух за да ве одржува ладни и суви за време на интензивните игри.

  Прилагодено писмо & Броеви

  Персонализираното печатење ви овозможува да го претставите вашиот список со големи имиња над броевите во кој било претпочитан стил на фонт и локација 

  05 (73)
  06 (45)

  Детали за прекривка

  Сите шевови на униформите се прекриени за издржливост и чист професионален изглед. Ова засилување спречува рано влечење или одвојување на шевовите 

  Квалитет и издржливост

  Ние го надгледуваме производството и внимателно ја проверуваме сублимираната фудбалска опрема за да обезбедиме највисок квалитет при секоја нарачка. Нашите ткаенини издржуваат сезони на игра додека ги одржуваат спортистите удобно. Графиките за сублимација остануваат живи и трајни за перење после миење. Сите шевови и конструкции се двојно проверени за издржливост. Ќе ви се допадне вклопувањето, чувството и перформансите на нашите сопствени фудбалски униформи.

  07 (43)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect