loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Фудбалска униформа со долги ракави Младински сублимиран дизајн во боја, Фудбалска кошула прилагодено 1
Фудбалска униформа со долги ракави Младински сублимиран дизајн во боја, Фудбалска кошула прилагодено 2
Фудбалска униформа со долги ракави Младински сублимиран дизајн во боја, Фудбалска кошула прилагодено 3
Фудбалска униформа со долги ракави Младински сублимиран дизајн во боја, Фудбалска кошула прилагодено 1
Фудбалска униформа со долги ракави Младински сублимиран дизајн во боја, Фудбалска кошула прилагодено 2
Фудбалска униформа со долги ракави Младински сублимиран дизајн во боја, Фудбалска кошула прилагодено 3

Фудбалска униформа со долги ракави Младински сублимиран дизајн во боја, Фудбалска кошула прилагодено

Фабриката Хели е специјализирана за целосно приспособени сублимирани фудбалски униформи прилагодени на дизајнерските потреби на вашиот тим. Користејќи напредна технологија за печатење, можеме да создадеме неверојатни дизајни во целосна боја кои ги оживуваат вашите идеи. Нашите искусни графички дизајнери работат со вас за да ја трансформираат вашата визија во уникатни, креативни концепти применети во целиот комплет униформи, вклучувајќи дресови, шорцеви и чорапи. Нашите иновативни техники на производство овозможуваат брз пресврт по прифатлива цена.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  08 (27)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Она што ја издвојува оваа фудбалска униформа е сублимираниот дизајн на бои. Користејќи ја врвната технологија за печатење, можеме да создадеме живописни и привлечни дизајни кои се целосно приспособливи. Од задебелени обрасци до логоа на тимови и имиња на играчи, можностите се бескрајни. Пуштете ја вашата имагинација и создадете униформа што навистина го претставува вашиот уникатен стил.


  Овој комплет за униформи не само што се истакнува по естетика, туку нуди и исклучителна издржливост. Висококвалитетните материјали и конструкцијата гарантираат дека униформата може да ги издржи барањата на интензивната игра, што ја прави сигурен избор за младите фудбалери.


  Прилагодената фудбалска маичка е само еден дел од комплетниот комплет униформи. Спојте го со соодветни шорцеви и чорапи за да создадете кохезивен и професионален изглед на теренот. Координираниот дизајн ќе го направи вашиот тим да се истакне и ќе влее чувство на единство и гордост.


  Нашите сопствени фудбалски дресови не се погодни само за млади тимови, туку можат да бидат персонализирани и за поединечни играчи. Без разлика дали сте дел од клуб, училишен тим или рекреативна лига, нашите сопствени фудбалски дресови ќе направат да се чувствувате самоуверено и подготвени да се справите со секој предизвик.

  03 (74)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  04 (75)

  Печатени фудбалски дресови

  За тимовите од рекреативната лига, дизајнираме удобни дресови со целосен отпечаток совршени за секојдневна игра. Атлетските резови овозможуваат лесно движење додека полиестерот што ја отстранува влагата ги одржува играчите ладни. Нашите сублимирани принтови го покриваат дресот со енергични дизајни и имиња на тимови кои ги мотивираат рекреативците. Енергичните отпечатоци внесуваат возбуда на теренот, додека едноставните стилови одговараат на опуштените лиги.

  Печатење на броеви

  Печатењето со сублимирани броеви обезбедува храбар, живописен изглед составен дел на целокупниот дизајн. Изберете од многу фонтови и бои за спортски броеви за да се усогласат со отпечатокот на дресовите. Ние стратешки ги позиционираме броевите за максимална видливост и атлетски перформанси. Наведените броеви во контрастни бои даваат дефиниција и се истакнуваат на теренот. Нашиот процес на печатење стручно го интегрира нумерирањето во целокупниот дрес.

  05 (76)
  06 (48)

  Живописни бои

  Нашето печатење со сублимација ги произведува најживописните, заситени палети на бои кои издржуваат постојано перење и абење. Ние користиме бои за брзи бои и печатачи калибрирани за прецизно усогласување на боите. Изберете препознатливи бои на тимот или смели светли комбинации. Градиент мешавини беспрекорна транзиција помеѓу нијанси. Без разлика на вашата шема на бои, нашите принтови ги прават впечатливо смели.

  Дизајн на шорцеви/чорапи

  Дизајнираме прилагодени шорцеви и чорапи за координирање за да го комплетираме униформниот изглед. Лесните шорцеви имаат вентилација за проток на воздух и еластичен појас за вклопување. Полиестерската ткаенина ја задржува влагата и ги одржува играчите удобно. Чорапите со печатење со целосна обвивка користат атлетски ткаенини за управување со влага. Соодветните шорцеви и чорапи даваат професионален унифициран изглед.

  07 (46)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect