loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Машки бејзбол дресови Бејзбол дрес со прилагодено извезено лого за сублимација 1
Машки бејзбол дресови Бејзбол дрес со прилагодено извезено лого за сублимација 2
Машки бејзбол дресови Бејзбол дрес со прилагодено извезено лого за сублимација 3
Машки бејзбол дресови Бејзбол дрес со прилагодено извезено лого за сублимација 4
Машки бејзбол дресови Бејзбол дрес со прилагодено извезено лого за сублимација 5
Машки бејзбол дресови Бејзбол дрес со прилагодено извезено лого за сублимација 6
Машки бејзбол дресови Бејзбол дрес со прилагодено извезено лого за сублимација 1
Машки бејзбол дресови Бејзбол дрес со прилагодено извезено лого за сублимација 2
Машки бејзбол дресови Бејзбол дрес со прилагодено извезено лого за сублимација 3
Машки бејзбол дресови Бејзбол дрес со прилагодено извезено лого за сублимација 4
Машки бејзбол дресови Бејзбол дрес со прилагодено извезено лого за сублимација 5
Машки бејзбол дресови Бејзбол дрес со прилагодено извезено лого за сублимација 6

Машки бејзбол дресови Бејзбол дрес со прилагодено извезено лого за сублимација

Нудиме висококвалитетни машки бејзбол дресови со сублимација на лого со извезено лого. Овие дресови се направени од лесна полиестерска ткаенина и имаат живописни сублимирани графички отпечатоци по ваш избор. Логото, маскотата или текстот на вашиот тим може да се извезат во соодветна или контрастна боја. Изберете од нашиот широк избор на ткаенини, бои и стилови за да дизајнирате сопствени машки бејзбол дресови за вашиот тим. Нашите напредни технологии за печатење и вез обезбедуваат неверојатни резултати.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  10 (15)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Изработени со прецизно внимание на деталите, овие дресови се дизајнирани да остават траен впечаток. Прилагоденото везено лого додава допир на софистицираност, прикажувајќи го идентитетот на вашиот тим со гордост. Нашата техника за печатење со сублимација обезбедува живописни бои и остри детали што нема да избледат или излупени, дури и по безброј игри и перења.


  Направени од висококвалитетна ткаенина што дише, нашите бејзбол дресови нудат врвна удобност и издржливост. Својствата за отстранување на влага ве одржуваат ладни и суви, овозможувајќи ви да се фокусирате на вашите перформанси. Ергономскиот дизајн обезбедува удобно приспособување и неограничено движење, давајќи ви слобода да се лулате, фаќате и фрлате лесно.


  Со нашите опции за приспособување, имате моќ да создадете единствен дрес што ќе го одразува уникатниот стил на вашиот тим. Изберете од широк спектар на бои, дезени и фонтови за да создадете дизајн што се истакнува на теренот. Нашиот стручен тим тесно ќе соработува со вас за да ја оживее вашата визија, осигурувајќи дека секој детал е совршен.


  Без разлика дали играте во локална лига или се натпреварувате на професионално ниво, нашите бејзбол дресови за машки бејзбол со прилагодено извезено лого за сублимација е крајниот избор. Овие дресови се изградени да ги издржат барањата на играта, а притоа да ви биде удобно и да изгледате остри.

  09 (18)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  06 (40)

  Лиги и клубови

  Доставуваме приспособени сублимирани дресови со извезени логоа на бејзбол лиги и клубови низ целата земја. Младинските тимови, училишните тимови, академиите за бејзбол, црковните софтбол тимови и лигите за возрасни, сите ги сакаат нашите печатени и извезени безбол униформи. Нашата опрема ги исполнува прописите за лиги како Little League, Dixie Youth, Babe Ruth Baseball и многу повеќе. Добијте висококвалитетни сопствени дресови дизајнирани за вашиот тим!

  Тимски идентитет и гордост

  Зајакнете го уникатниот идентитет на вашиот тим со сопствени сублимирани и извезени бејзбол дресови. Енергичните отпечатоци и висококвалитетното везење на вашето лого помагаат да се изгради тимски дух и единство. Изгледајте остро на теренот и претставувајте го вашиот клуб во приспособена опрема што ги истакнува боите на вашиот тим и елементите на дизајнот. Од мала лига до клупски тимови, дајте смела изјава и покажете ја вашата гордост за квалитетна опрема што го носи вашиот амблем.

  07 (38)
  08 (18)

  Процес на нарачка

  Лесно е да нарачате нарачани дресови со сублимирани лого со извезени лого. Испратете ни ги вашите датотеки со лого, параметрите за боја, количините и текстот за името/бројот на играчот. Ќе обезбедиме докази за дизајн и примероци за одобрување пред производството. Производството трае 2-4 недели за комплетни тимски нарачки и испраќање директно до вас. Ние, исто така, прифаќаме брза нарачка ако ви треба побрзо враќање. Добијте прилагодени униформи за бејзбол без проблеми преку Интернет.

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect