loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Машки кошаркарски шорцеви со вез со лого за брзо сушење 1
Машки кошаркарски шорцеви со вез со лого за брзо сушење 2
Машки кошаркарски шорцеви со вез со лого за брзо сушење 3
Машки кошаркарски шорцеви со вез со лого за брзо сушење 4
Машки кошаркарски шорцеви со вез со лого за брзо сушење 5
Машки кошаркарски шорцеви со вез со лого за брзо сушење 1
Машки кошаркарски шорцеви со вез со лого за брзо сушење 2
Машки кошаркарски шорцеви со вез со лого за брзо сушење 3
Машки кошаркарски шорцеви со вез со лого за брзо сушење 4
Машки кошаркарски шорцеви со вез со лого за брзо сушење 5

Машки кошаркарски шорцеви со вез со лого за брзо сушење

Однесете ја вашата игра на следното ниво со овие прилагодени мрежести кошаркарски шорцеви. Дизајнирани за максимална подвижност, удобност и перформанси, тие се идеален избор за сериозни играчи.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Изработени со висококвалитетни материјали, нашите кошаркарски шорцеви нудат одлични својства за дишење и отстранување на влага. Мрежестата ткаенина што брзо се суши ве одржува ладни и суви за време на интензивни игри и тренинзи, обезбедувајќи максимална удобност и фокус.


  Со нашите опции за прилагодување, можете да додадете свое лого или дизајн на шорцевите преку висококвалитетен вез. Покажете го идентитетот на вашиот тим или промовирајте го вашиот бренд со гордост. Нашите вешти везувачи обрнуваат внимание на секој детал, обезбедувајќи прецизно и издржливо шиење кое ќе ги издржи строгостите на играта.


  Кошаркарските шорцеви се карактеризираат со удобно вклопување и еластичен појас со прилагодлив врвец за влечење, што овозможува персонализирано и сигурно вклопување. Лесната и флексибилна мрежеста ткаенина овозможува неограничено движење, овозможувајќи ви да го постигнете најдоброто од себе на теренот.


  Овие кошаркарски шорцеви не само што се совршени за кошарка, туку се погодни и за разни други спортови и активности. Без разлика дали играте кошарка, трчате или се занимавате со некоја атлетска активност, нашите мрежести шорцеви кои брзо се сушат ќе ве одржуваат ладни, удобни и подготвени да доминирате во играта.

  22 (6)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  OPTIONAL MATCHING

  06 (36)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect