loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Машки копче безбол униформа Прилагодено празен бејзбол дрес 1
Машки копче безбол униформа Прилагодено празен бејзбол дрес 2
Машки копче безбол униформа Прилагодено празен бејзбол дрес 3
Машки копче безбол униформа Прилагодено празен бејзбол дрес 4
Машки копче безбол униформа Прилагодено празен бејзбол дрес 5
Машки копче безбол униформа Прилагодено празен бејзбол дрес 1
Машки копче безбол униформа Прилагодено празен бејзбол дрес 2
Машки копче безбол униформа Прилагодено празен бејзбол дрес 3
Машки копче безбол униформа Прилагодено празен бејзбол дрес 4
Машки копче безбол униформа Прилагодено празен бејзбол дрес 5

Машки копче безбол униформа Прилагодено празен бејзбол дрес

Вашите тимови заслужуваат бејзбол униформи на ниво на шампион. Без разлика дали имате Little Leaguers кои работат на основите или колегијална програма која сака да се истакне од купот, спортската облека Healy испорачува бејзбол униформи кои ја издигнуваат играта на секој тим на следното ниво. Повеќе од 16 години, ги опремуваме спортистите од рекреативните лиги во заедницата, па сè до дуплиштата на Големата лига, со остри, висококвалитетни тупи за кои се чувствуваат горди што ги одговараат во секој натпревар.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  09 (15)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Висококвалитетните машки бејзбол униформи ви овозможуваат да ги приспособите дресовите за да го претставуваат вашиот тим со гордост. Направен од издржлива полиестерска ткаенина која дише, овој бејзбол дрес со копчиња е удобен и функционален за игри и тренинзи 


  Клучни карактеристики:

  - Прилагоден празен дизајн - ги избирате боите и деталите за уникатно да го брендирате вашиот тим 

  - Полиестерска ткаенина што дише - ја отстранува влагата за да ги одржува играчите ладни и суви за време на интензивна игра.

  - табла со копчиња - Традиционален стил на бејзбол дрес кој е класичен и удобен.

  - Шиење со двојни игли - Издржливи шевови за долготрајно носење сезона по сезона.

  - Атлетско вклопување - Прилагодениот крој се движи слободно со телото на спортистот за време на играта.

  - Опции за приспособување - Изберете го името на тимот, броевите и другите детали за да го персонализирате изгледот.


  Вие и вашите соиграчи ќе изгледате како остро го повторувате вашиот тим од копното до прославата на победата. Поддржани од нашата гаранција, можете да го облечете целиот ваш список без да ја прекршите банката. Приспособете ја вашата нарачка денес за да блеснете во овие висококвалитетни, достапни униформи за бејзбол по мерка.

  08 (15)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  05 (65)

  Прилагодени униформни дизајни за да се осигурате дека блескате

  Оживејте го вашиот бренд преку целосно приспособени дресови, панталони, капи и повеќе рефлектирачки бои, стилови и лого на тимот. Нашиот дизајн во куќата го олеснува изборот на конкретни ткаенини, бројки, графики и повеќе за униформи кои даваат изјава. Слободно искористете ги илјадниците минати дизајни за инспирација.

  Персонализирани опции за име и број

  Џез-ап обични дресови по пристапна цена со сопствени имиња на свилен екран на грбот плус соодветни броеви на градите. Ова додава талент совршен за препознавање на сите ѕвезди или градење на хемијата на тимот преку униформа кохезија. Изберете стилови од блок до стилизирана скрипта.

  06 (37)
  07 (35)

  Персонализирани консултации по телефон или видео

  Дизајнирањето униформи може да се чувствува застрашувачки! Нашите експерти со љубов водат низ избори, одговараат на прашања и обезбедуваат задоволство на клиентите од почетокот на нарачката до решавањето.

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect