loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес 1
Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес 2
Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес 3
Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес 4
Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес 5
Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес 6
Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес 7
Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес 1
Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес 2
Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес 3
Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес 4
Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес 5
Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес 6
Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес 7

Фудбалски дрес со нов стил на фудбалски дрес со висок квалитет на прилагоден дизајн Клуб фудбалски дрес

Опремете го целиот ваш тим достапно со попусти за нарачки на големо. Ние се справуваме со секој чекор од дизајн до производство до испорака. Изберете нè за сопствени фудбалски дресови кои помагаат да го подигнете стилот и перформансите на вашиот клуб на следното ниво.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  15 (8)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT INTRODUCTION

  Нудиме висококвалитетна конструкција и материјали за оптимална удобност и перформанси. Изберете од нашите лесни, дишечки ткаенини со технологија за отстранување на влага за да ги одржувате играчите ладни.


  Со нашите сопствени опции за дизајн, можете да креирате уникатен и персонализиран дрес што го претставува вашиот клуб или лига. Додајте лого на вашиот тим, имиња на играчи и броеви со прецизни и живописни бои. Нашето внимание на деталите гарантира дека дизајнот е со највисок квалитет, со што вашиот тим се истакнува на теренот.


  Фудбалскиот дрес од клупската лига е дизајниран да ги издржи барањата на играта. Засилените шевови и издржливата конструкција обезбедуваат долготрајни перформанси, дури и при ригорозна игра. Удобното вклопување и стратешките вентилациони панели го подобруваат протокот на воздух, одржувајќи ве удобно во текот на целиот натпревар.


  Без разлика дали сте професионален клуб или рекреативна лига, нашиот фудбалски дрес со нов стил е совршен избор за прикажување на тимското единство и дух. Истакнете се на теренот со специјално дизајниран дрес кој го одразува идентитетот и стилот на вашиот тим.


  10 (18)

  PRODUCT DETAILS

  11 (18)

  Прилагодување

  Направете ги свои со персонализирани дизајнерски елементи. Изберете основни бои/шеми, а потоа додадете логоа, имиња, броеви и други акценти. Нашиот тим за графички дизајн ќе го рекреира постоечкиот бренд или ќе развие свежи концепти. Измешајте и спојте за да создадете дизајни дома, гости и алтернативни.

  Напредно печатење

  Најсовремениот процес на сублимација ги интегрира дизајните беспрекорно во ткаенините. Не создава површинска текстура за максимална удобност. Живописните бои се спротивставуваат на бледнее перење после миење. Од смели дизајни до фини детали, нашите можности за печатење ја оживуваат вашата визија.

  12 (13)
  13 (13)

  Попусти за нарачка на големо

  Опремете го целиот тим достапно. Колку повеќе нарачани дресови, толку повеќе заштедувате. Масовните цени им овозможуваат на клубовите и лигите да купат соодветни униформи со буџет. Одлично за промовирање на тимскиот дух и единството на теренот.

  OPTIONAL MATCHING

  1-17

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd 

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.


  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (3)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect