loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Нов стилски сублимација печатени прилагодени 100% полиестер работи единечни 1
Нов стилски сублимација печатени прилагодени 100% полиестер работи единечни 2
Нов стилски сублимација печатени прилагодени 100% полиестер работи единечни 3
Нов стилски сублимација печатени прилагодени 100% полиестер работи единечни 4
Нов стилски сублимација печатени прилагодени 100% полиестер работи единечни 5
Нов стилски сублимација печатени прилагодени 100% полиестер работи единечни 6
Нов стилски сублимација печатени прилагодени 100% полиестер работи единечни 1
Нов стилски сублимација печатени прилагодени 100% полиестер работи единечни 2
Нов стилски сублимација печатени прилагодени 100% полиестер работи единечни 3
Нов стилски сублимација печатени прилагодени 100% полиестер работи единечни 4
Нов стилски сублимација печатени прилагодени 100% полиестер работи единечни 5
Нов стилски сублимација печатени прилагодени 100% полиестер работи единечни 6

Нов стилски сублимација печатени прилагодени 100% полиестер работи единечни

Дизајнирани за динамични спортисти, нашите нови приспособливи врвови за трчање се направени со лесен 100% полиестер за да ве одржуваат ладни, суви и удобни на патеки, патеки и патишта. Ние’среќни сте да го прилагодите за да одговара на вашиот бренд!

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT INTRODUCTION

  Нашите најнови приспособливи самци за трчање, стручно дизајнирани за перформанси и удобност при движење 


  Изработени од ултра лесен 100% полиестер, овие нови врвови што ја отстрануваат влагата активно ја отстрануваат потта од кожата за да се чувствувате ладно и суво при трчање. Ткаенината што брзо се суши и силуетата на тркачкиот погон го оптимизираат протокот на воздух за супериорна дише.


  Направете ги овие синглови уникатно за вас, приспособувајќи ги со ваша фотографија или графика користејќи го нашето сублимирано печатење со целосна покриеност. Живописните отпечатоци нема да избледат со миењето 


  Посетете го патот или патеката во сингл за трчање прилагодено направен за вас. Напредните ткаенини и принтови се обединуваат за оптимално самоизразување и удобност при движење.

  07 (6)

  PRODUCT DETAILS

  11 (7)

  Ултра лесен 100% полиестер

  Изградени од ултра лесен 100% полиестер, овие нови приспособливи единечни гарнитури активно ја отстрануваат влагата од кожата за да се чувствувате ладно, суво и удобно при трчање. Ткаенината што брзо се суши не тежи речиси ништо додека го оптимизира протокот на воздух.

  Луксузно мек резервоар за отстранување на влага - одржувајте ладен и сув дури и во топли и испотени денови за вежбање

  Путерната мека ткаенина има одлично чувство до кожата и својствата што ја отстрануваат влагата функционираат за да бидете удобни и суви. Стилот на резервоарот ви дава широк опсег на движења и е совршен избор за топли денови и тешки тренинзи.

  08 (6)
  09 (6)

  Останете кул и удобни во оваа лесна единечна гарнитура за трчање што може да дише 

  Лесна ткаенина што дише, мрежести облоги за вентилација, тенок приспособен спој за целосен опсег на движења, рамни шевови за непречено чувство и севкупна удобност за ладење на гардеробата за трчање.

  Прилагодена активна облека на следното ниво

  Однесете ја вашата облека за трчање на следното ниво со дизајнирање на свој сингл. Со сублимирана графика, ткаенина што брзо се суши и градба без чешање, изразете се во удобност.

  10 (5)

  OPTIONAL MATCHING

  1-17

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd 

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.


  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect