loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

ОЕМ Нов дизајн памучен пуловер со цврсто лого вез дуксер СПОРТСКИ ФУДБАЛНИ дуксери и панталони 1
ОЕМ Нов дизајн памучен пуловер со цврсто лого вез дуксер СПОРТСКИ ФУДБАЛНИ дуксери и панталони 2
ОЕМ Нов дизајн памучен пуловер со цврсто лого вез дуксер СПОРТСКИ ФУДБАЛНИ дуксери и панталони 3
ОЕМ Нов дизајн памучен пуловер со цврсто лого вез дуксер СПОРТСКИ ФУДБАЛНИ дуксери и панталони 4
ОЕМ Нов дизајн памучен пуловер со цврсто лого вез дуксер СПОРТСКИ ФУДБАЛНИ дуксери и панталони 5
ОЕМ Нов дизајн памучен пуловер со цврсто лого вез дуксер СПОРТСКИ ФУДБАЛНИ дуксери и панталони 6
ОЕМ Нов дизајн памучен пуловер со цврсто лого вез дуксер СПОРТСКИ ФУДБАЛНИ дуксери и панталони 1
ОЕМ Нов дизајн памучен пуловер со цврсто лого вез дуксер СПОРТСКИ ФУДБАЛНИ дуксери и панталони 2
ОЕМ Нов дизајн памучен пуловер со цврсто лого вез дуксер СПОРТСКИ ФУДБАЛНИ дуксери и панталони 3
ОЕМ Нов дизајн памучен пуловер со цврсто лого вез дуксер СПОРТСКИ ФУДБАЛНИ дуксери и панталони 4
ОЕМ Нов дизајн памучен пуловер со цврсто лого вез дуксер СПОРТСКИ ФУДБАЛНИ дуксери и панталони 5
ОЕМ Нов дизајн памучен пуловер со цврсто лого вез дуксер СПОРТСКИ ФУДБАЛНИ дуксери и панталони 6

ОЕМ Нов дизајн памучен пуловер со цврсто лого вез дуксер СПОРТСКИ ФУДБАЛНИ дуксери и панталони

овој комплет за дуксер и панталони нуди и удобност и стил. Со својата приспособливост и фокусирање на клубските и тимските услуги, овој сет е идеален за прикажување на тимскиот дух и создавање унифициран изглед.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  10 (12)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Претставете го вашиот клуб во целосно приспособени тимски тренерки прилагодени на европските стандарди за големина. Професионално извезените гребени и графики ги трансформираат овие комбинации со високи перформанси во автентични униформи.


  Топ со качулка:

  Премиум брусените ткаенини од руно се чувствуваат меки на кожата додека ја отстрануваат влагата. Предните патенти со целосна должина овозможуваат разновиден проток на воздух. Каблите за влечење ја прилагодуваат јачината на аспираторот 


  Панталони: 

  Рамните шевови го спречуваат триењето на пространите спортски панталони. Повеќе џебови. Еластизираните манжетни за глужд ја одржуваат формата. Интегрирани јамки за појас со врвка за влечење за совршено вклопување 


  Точност на големината: 

  Европската големина од XS-XXL обезбедува приспособување за секој тип на тело, овозможувајќи неограничено движење на теренот. Дупликат одговара со прецизно означено означување на големината.


  Прилагодено уметничко дело:

  Поставете го амблемот на вашиот клуб или оставете ги нашите уметници стручно да изработат уникатен стил на дизајн. Изберете места и бои за текстуални нишки за живописно поп 

  09 (13)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  11 (14)

  Опции за приспособување

  Се гордееме со нашите широки услуги за прилагодување. Тимовите и клубовите можат да ја брендираат својата облека со нивниот уникатен грб, лого или дизајн. Нашиот стручен тим за везење може прецизно да реплицира логоа од AI/PNG датотеки. Можете исто така да ги приспособите стиловите со прилагодена графика или пораки. Малите минимуми овозможуваат тестирање на нови дизајни.

  Стилови

  Нашата колекција вклучува популарни силуети на дуксери како пуловери, дуксери, зип-апчиња и џогери. Суичерите доаѓаат во основни бои како бела, црна, морнарица за разновидност. Клиентите може да избираат од различни деколтеа, како што се стилови на екипаж, V-врат или стилови со качулка. Ткаенината што ја отстранува влагата ги одржува спортистите ладни и суви за време на играта.

  12 (9)
  13 (9)

  Брза продукција

  Со нашите големи производствени капацитети во куќата, можеме брзо да ги исполниме сопствените нарачки. Нашиот искусен тим управува со целиот процес од одобрување на уметнички дела до везење, печатење и пакување. Прилагодените нарачки обично траат 2-3 недели за да се испорачаат, но ние нудиме опции за брзање.

  Клуб & Тимски услуги

  Покрај сопствените униформи, ние соработуваме со клубови за да ги опремиме нивните тимови и навивачи. Услугите вклучуваат нарачки со намалени цени, брендирани онлајн продавници, консултации за дизајн и многу повеќе. Комуникацијата е рационализирана за едноставно нарачување  

  14 (9)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect