loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Машки фудбалски поло маици со оригинален дизајн со сопствена марка полиестерски дигитален принт 1
Машки фудбалски поло маици со оригинален дизајн со сопствена марка полиестерски дигитален принт 2
Машки фудбалски поло маици со оригинален дизајн со сопствена марка полиестерски дигитален принт 3
Машки фудбалски поло маици со оригинален дизајн со сопствена марка полиестерски дигитален принт 1
Машки фудбалски поло маици со оригинален дизајн со сопствена марка полиестерски дигитален принт 2
Машки фудбалски поло маици со оригинален дизајн со сопствена марка полиестерски дигитален принт 3

Машки фудбалски поло маици со оригинален дизајн со сопствена марка полиестерски дигитален принт

Нашите машки фудбалски поло маици со оригинален дизајн со сопствен бренд полиестер со дигитален принт се совршена комбинација на удобност, стил и перформанси.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  PRODUCT INTRODUCTION

  Користејќи ја најсовремената технологија за дигитално печатење, ние сме во состојба да понудиме широк спектар на можности за дизајн, што ќе ви овозможи да креирате поло маица што ќе го одразува вашиот уникатен бренд. Без разлика дали сакате едноставно лого или храбар, привлечен дизајн, нашиот процес на дигитално печатење го доловува секој детал со прецизност и јасност.

  Pro10-xj1

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  Pro10-xj2

  Дизајн со професионален и модерен изглед

  Дизајнот на фудбалската поло маица се одликува со професионален, стилски изглед кој може лесно да се облече нагоре или надолу, што го прави идеален и за спортски активности и за секојдневна облека. Јаката и манжетните се дизајнирани да ја задржат својата форма, обезбедувајќи уреден, склопен изглед дури и по бројни циклуси на перење.

  Лесен и дише

  Направени од висококвалитетен полиестерски материјал, нашите сопствени поло маички се лесни и дишат, овозможувајќи оптимални способности за отстранување на влага и брзо сушење. Дополнително, овие маици се достапни во широк спектар на големини и бои, обезбедувајќи совршено вклопување и уникатен изглед без разлика на приликата.

  Pro10-xj3
  Pro10-xj4

  прилагоден дизајн

  Процесот на дигитално печатење ги доловува сите детали и боја со прецизност и јасност, осигурувајќи дека вашиот прилагоден дизајн изгледа одлично перење после миење 

  Одраз на вашиот уникатен бренд

  Приспособена марка Полиестер Дигитално печатење за мажи фудбал поло може да се приспособи за да го одрази вашиот уникатен бренд, истовремено обезбедувајќи разновиден додаток на вашата колекција на облека.

  Pro10-xj5

  OPTIONAL MATCHING

  Pro10-xj6

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (2)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect