loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Фудбалски дресови Healy Sportswear Производство и остатокот плаќање пред испорака.) 1
Фудбалски дресови Healy Sportswear Производство и остатокот плаќање пред испорака.) 2
Фудбалски дресови Healy Sportswear Производство и остатокот плаќање пред испорака.) 3
Фудбалски дресови Healy Sportswear Производство и остатокот плаќање пред испорака.) 1
Фудбалски дресови Healy Sportswear Производство и остатокот плаќање пред испорака.) 2
Фудбалски дресови Healy Sportswear Производство и остатокот плаќање пред испорака.) 3

Фудбалски дресови Healy Sportswear Производство и остатокот плаќање пред испорака.)

Модела:
Фудбалски дресови
Лого:
Прилагодено печатење лого
Големина:
Прилагодена големина
Услови за цена:
ФОБ Гуангжу
Додатоци за исплата:
TT Целосно плаќање пред испорака (30% однапред, а остатокот плаќање пред испорака.)
Апратирај

Преглед на продукт

Производот што се воведува е фудбалски дрес произведен од Healy Sportswear. Компанијата е позната по својот иновативен дизајн и процеси за контрола на квалитетот.

Фудбалски дресови Healy Sportswear Производство и остатокот плаќање пред испорака.) 4
Фудбалски дресови Healy Sportswear Производство и остатокот плаќање пред испорака.) 5

Можности за производа

Дресот е изработен со прецизност и иновација за да се подобрат перформансите на теренот. Изработен е од ткаенина што брзо се суши која ја отстранува влагата, има дизајн со долги ракави за дополнителна покриеност и заштита и нуди живописни бои и остри детали кои нема да избледат или лупат.

Вредност на производот

Дресот е изработен од висококвалитетни материјали што дишат, нудејќи врвна удобност и издржливост. Овозможува неограничено движење и има ергономски дизајн за удобно вклопување. Погоден е за тимови од сите нивоа, од рекреативни лиги до професионални клубови.

Фудбалски дресови Healy Sportswear Производство и остатокот плаќање пред испорака.) 6
Фудбалски дресови Healy Sportswear Производство и остатокот плаќање пред испорака.) 7

Предности на производот

Опциите за прилагодување овозможуваат персонализација со логоа на тимови, имиња на играчи и броеви. Техниката за печатење со сублимација обезбедува живописни бои и остри детали кои траат дури и по бројни перење. Деталите на капакот-шевот го засилуваат шевот за издржливост.

Сценари на апликацијата

Дресот е погоден за различни временски услови и може да го користат тимови од сите нивоа, од рекреативни лиги до професионални клубови. Погоден е и за индивидуални играчи кои бараат истакнати дресови. Компанијата има флексибилно деловно решение за прилагодување и има работено со преку 3000 спортски клубови и организации.

Генерално, фудбалските дресови Healy Sportswear нудат висококвалитетни, приспособливи опции со иновативен дизајн, супериорна удобност и издржливост, што ги прави погодни за широк спектар на апликации во фудбалската индустрија.

Фудбалски дресови Healy Sportswear Производство и остатокот плаќање пред испорака.) 8
Контактирајте не
Ги поздравуваме сопствени дизајни и идеи и е во состојба да ги задоволиме специфичните барања. За повеќе информации, ве молиме посетете ја веб-страницата или контактирајте не директно со прашања или прашања.
нема податок
Customer service
detect