loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Персонализирани ретро фудбалски дресови за поло кошули за печатење на сите страни 1
Персонализирани ретро фудбалски дресови за поло кошули за печатење на сите страни 2
Персонализирани ретро фудбалски дресови за поло кошули за печатење на сите страни 3
Персонализирани ретро фудбалски дресови за поло кошули за печатење на сите страни 4
Персонализирани ретро фудбалски дресови за поло кошули за печатење на сите страни 5
Персонализирани ретро фудбалски дресови за поло кошули за печатење на сите страни 1
Персонализирани ретро фудбалски дресови за поло кошули за печатење на сите страни 2
Персонализирани ретро фудбалски дресови за поло кошули за печатење на сите страни 3
Персонализирани ретро фудбалски дресови за поло кошули за печатење на сите страни 4
Персонализирани ретро фудбалски дресови за поло кошули за печатење на сите страни 5

Персонализирани ретро фудбалски дресови за поло кошули за печатење на сите страни

Приспособени ретро фудбалски шипки - персонализирани дресови со целосен печатење за дишење за играчите & Фанови - сублимирани маици што ја отстрануваат влагата со гроздобер дизајни на тимови

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  PRODUCT INTRODUCTION

  Нашите ретро фудбалски поло маици се приспособени со ткаенини за дишење и живописни сублимирани отпечатоци за активни играчи и навивачи 


  Мекиот полиестерски материјал ја отстранува влагата за да ве одржува ладни и удобни цело време. Сублимираните графики се вградени директно во ткаенината за долготрајни дизајни кои се отпорни на бледнее.


  Изберете од задебелени шари и шеми на бои или приспособете го вашиот сопствен дрес со винтиџ изглед. Додадете имиња, броеви, логоа, локации, маскоти - сè што го претставува вашиот тим.


  Одлично за создавање обединети тимски униформи или уникатна облека за навивачите. Сечењето на поло кошулата овозможува лесно движење, додека продолжениот заден раб обезбедува дополнителна покриеност.


  Комбинирајте со шорцеви или фармерки за спортски секојдневен стил. Ткаенината што ја отстранува влагата ве одржува суви додека живиот принт и боите го прикажуваат вашиот тимски дух.


  Со квалитетно сублимирано печатење, вашата приспособена ретро графика ќе го задржи својот живописен интензитет - перење по перење, игра по натпревар.

  04 (86)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  08 (38)

  - Направено од 100% полиестер што дише за да ве лади 

  - Лесен и ја отстранува влагата за брзо сушење кога се потите

  - Мазна со истегнување за неограничена подвижност


  - Класичен крој на поло кошула дизајниран за атлетско движење

  - Опуштено низ градите и ракавите за лесно раслојување

  - Издолжен заден раб за подобрена покриеност кога е активен


  - Вибрантниот сублимиран печатење со целосна покриеност нема да избледи

  - Прилагодени графики, имиња, броеви вградени во ткаенината 

  - Сложените детали беспрекорно пресоздадени за остри, живописни дизајни


  - Графика и шеми на бои инспирирани од гроздобер

  - Деталите за враќање наназад ги рефлектираат класичните фудбалски комплети 

  - Идеален за навивачи кои сакаат ретро стилови на тимови од старата школа


  - Персонализирајте со свое име, број, слики

  - Додајте го името на вашиот тим, логото, локација или маскота 

  - Направете го тоа кошула на обединет тим или уникатен дрес на навивачи


  - Сублимираното печатење отпорно на избледување ја задржува живоста  

  - Се пере во машина за лесна нега

  - Достапен во голем број големини за мажи, жени и млади

  Атлетик Фит

  Класичен крој на поло кошула дизајниран за лесно движење над главата. Продолжениот раб во задниот дел обезбедува дополнителна покриеност кога е активен. Ткаенината што ја отстранува влагата ве одржува ладни и суви.

  05 (87)
  06 (59)

  Детални отпечатоци

  Целосната сублимирана графика ја покрива кошулата за динамична изјава. Сложени дизајни како апстрактни форми и симболи.

  Квалитетни ткаенини

  Изработено од лесен полиестер со својства за дишење. Сублимираните отпечатоци се вградени директно во ткаенината за живописни, трајни дизајни.

  07 (57)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect