loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Тренинг за спортски униформи со персонализиран комплет за фудбалски дресови за дише 1
Тренинг за спортски униформи со персонализиран комплет за фудбалски дресови за дише 2
Тренинг за спортски униформи со персонализиран комплет за фудбалски дресови за дише 3
Тренинг за спортски униформи со персонализиран комплет за фудбалски дресови за дише 1
Тренинг за спортски униформи со персонализиран комплет за фудбалски дресови за дише 2
Тренинг за спортски униформи со персонализиран комплет за фудбалски дресови за дише 3

Тренинг за спортски униформи со персонализиран комплет за фудбалски дресови за дише

Со нашата технологија за печатење со сублимација, можете да ги персонализирате вашите дресови со кој било дизајн или лого, што ќе ви овозможи да создадете уникатен и професионален изглед за вашиот тим. Овој комплет ги вклучува и фудбалскиот дрес и соодветните шорцеви, обезбедувајќи целосно еднообразно решение за сите ваши фудбалски потреби.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  PRODUCT INTRODUCTION

  Комплетот за фудбалски дресови со сублимација што дише е совршен униформен избор за фудбалските тимови кои бараат стилска и функционална опција за облека. Изработени од ткаенина за дише со врвен квалитет, овие фудбалски дресови се лесни и ја отстрануваат влагата, обезбедувајќи оптимална удобност и перформанси на теренот.

  Pro3_xj6

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  Pro3_xj2

  Прилагодете го изгледот на вашиот тим

  Комплетниот сет на униформи вклучува и фудбалски дрес и соодветни шорцеви, обезбедувајќи координиран и професионален изглед. Приспособете го изгледот на вашиот тим со нашата технологија за печатење со сублимација за да создадете уникатна и незаборавна униформа.

  Усвојување персонализиран дизајн

  Нашиот персонализиран комплет фудбалски дресови со сублимација за дишење е дизајниран со најновата технологија за печатење со сублимација, осигурувајќи дека сите логоа и дизајни се живописни и долготрајни. Материјалот од ткаенина што дише ја отстранува влагата, одржувајќи ве ладни и суви за време на тренинзите и игрите.

  Pro3_xj3
  Pro3_xj4

  Опции за повеќе големини

  Овој комплет за фудбалски дресови е достапен во широк спектар на големини, погоден и за млади и за возрасни играчи. Без разлика дали сте почетник или искусен професионалец, овој комплет униформи обезбедува комплетен и професионален изглед на вашиот тим.

  За да изгледате најдобро, овој фудбалски дрес е совршен за вашата колекција атлетска облека.

  Удобен и дише дрес

  Нашиот персонализиран комплет фудбалски дресови за сублимација за дишење е совршен за тренинзи, пријателски натпревари или натпреварувачки игри. Одликувајќи се со удобно и дишење, овие фудбалски дресови се совршени за играчи од сите возрасти и нивоа на вештини.

  Pro3_xj5

  OPTIONAL MATCHING

  Pro3_xj1

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (2)
  11
  3 (2)
  4 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect